Marta Kaczyńska wspomina rodziców. Zdjęcia poruszyły serca internautów

Córka Kaczyńskiego
Youtube.com/TVP Info
Wstecz

1 z 26

Dalej

Marta Kaczyńska straciła rodziców w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a kwestia katastrofy lotniczej nadal jest gorącym tematem zarówno w mediach, jak i w polityce. Do tej pory córka pary prezydenckiej nie może dojść do siebie. Na swoim profilu na Facebooku regularnie wspomina Marię i Lecha Kaczyńskich, wrzucając ich zdjęcia ze swojego archiwum. Oto najbardziej poruszające fotografie.

Marta Kaczyńska jest dosyć kontrowersyjną postacią. Niektórzy mówią nawet, że pełną sprzeczności. Choć mówi, że stroni od mediów, to kolorowa prasa nigdy nie ma problemu z dostępem do informacji na jej temat. Aktualnie znana jest głównie ze swoich felietonów. Na co dzień pracuje jako prawniczka i ma swoją kancelarię prawną w Sopocie od listopada 2014 roku. Córka pary prezydenckiej jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Co rusz publikuje różne zdjęcia, nie tylko swoje.

Od 2010 roku życie córki pary prezydenckiej nie jest już takie samo. Katastrofa smoleńska zabrała jej rodziców. Poza Lechem i Marią Kaczyńską, zginęły 94 osoby, w tym zajmujące wysokie stanowiska urzędnicze i polityczne. Biorąc pod uwagę ilość ofiar, była to druga co do wielkości w historii katastrofa polskiego lotnictwa. Żadna osoba będąca na pokładzie nie przeżyła. Wypadkowi uległ samolot wojskowy Tupolew Tu-154M Lux.

Marta Kaczyńska jakiś czas temu, gdy zapytano ją o kwestię rzekomego wybuchu w samolocie, odpowiedziała: "Są podstawy, by formułować takie domniemanie, choćby sądząc ze stanu ciał niektórych ofiar czy na podstawie miejsca ich znalezienia”. Ostatecznie podkreśliła, że jednak żadnego dowodu w tej sprawie nie ma. Nadal cierpi i tęskni za rodzicami, razem ze swoimi dziećmi.

Mówi się, że córka Lecha Kaczyńskiego za cel z pewnością postawiła sobie pielęgnowanie i kultywowanie pamięci swoich tragicznie zmarłych rodziców. Pewnie dlatego systematycznie wspomina ich w mediach społecznościowych, publikując ich zdjęcia pochodzące z ich prywatnego archiwum. Oto te najbardziej wzruszające.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona