Marta Kaczyńska uwielbia zwierzęta. Jej pies jest rozpieszczany i żyje w luksusach

marta kaczyńska
Instagram.com/mmkaczynska
Wstecz

1 z 11

Dalej

Marta Kaczyńska rozczula internautów zdjęciami swojego uroczego pieska. Zwierzęta są bardzo bliskie prawniczce i chętnie wrzuca na swoje konta w mediach społecznościowych fotografie ukochanych pupili. Największą uwagę przykuwa jednak jej chihuahua. Pies jest oczkiem w głowie całej rodziny i wiedzie królewskie życie w luksusie.

Gwiazdy miewają obsesję na punkcie swoich czworonożnych przyjaciół. Dla przykładu pies Paris Hilton nosi brylantową obrożę, a sama królowa Elżbieta II słynie ze swojej manii na punkcie psów. Podobnie Marta Kaczyńska, która oszalała na punkcie swojego pupila.

Chihuahua to rasa, na którą zdecydowała się córka byłej pary prezydenckiej. Pieski te są wspaniałymi towarzyszami zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Są stworzone do przebywania w towarzystwie człowieka. Bardzo mocno się przywiązują i są niesamowicie wierne swojemu właścicielowi. Uwielbiają też być w centrum uwagi.

Marta jest posiadaczką pieska typu krótkowłosego. Ma on bardzo gęste, ale krótkie futerko, które przylega do ciała.

Nie ma takiej rzeczy, której celebryci nie zrobiliby dla swoich pupili. Kaczyńska dba nawet o to, żeby piesek nie zmarzł zimą. Na Instagramie jej córki mogliśmy obejrzeć relację ze spaceru, na którym pupil miał różową, puchową kurteczkę. Różowy kolor ubranka czworonoga sugeruje, że Marta jest posiadaczką suczki.

Piesek jest traktowany jak członek rodziny. Nie tylko przez prawniczkę, ale też przez resztę domowników. Ewa, córka Marty również chętnie udostępnia na swoich kontach w portalach społecznościowych fotografie czworonożnego przyjaciela. Jest on nieodłącznym elementem codzienności rodziny i dotrzymuje im towarzystwa również na wakacjach.

Marta Kaczyńska jest miłośniczką zwierząt i jej serce skradł nie tylko uroczy chihuahua. Kobieta ma również kota, który wiedzie nie mniej luksusowe życie niż pies. Jej słabością są również konie. Jazda konna jest jej pasją od lat, zatem o tych zwierzętach również nie zapomina i obdarowuje je taką samą miłością, jak te, które trzyma w swoim domu.

Przedstawiamy zdjęcia, na których widać, jak królewsko żyje się pieskowi Kaczyńskiej. Można mu pozazdrościć luksusów.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona