Marta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnie

Marta Kaczyńska
Youtube.com/@eOstroleka
Wstecz

1 z 16

Dalej

Marta Kaczyńska jako córka śp. pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich oraz bratanica Jarosława Kaczyńskiego cieszy się niebywałym zainteresowaniem opinii publicznej w naszym kraju. Takie osoby zazwyczaj pilnie strzegą swojej prywatności przed wścibskimi mediami. Krewna prezesa PiS postępuje podobnie, z drugiej strony jednak chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej koncie na Instagramie co pewien czas pojawiają się zdjęcia, które budzą zachwyt, a jednocześnie zdziwienie internautów oraz mediów. Czy Marta Kaczyńska faktycznie minęła się z powołaniem i powinna zostać profesjonalnym fotografem? Prezentujemy najciekawsze z wykonanych przez nią obrazów.

Znana prawniczka należy do tych nielicznych osób, które nie muszą się specjalnie starać, by wzbudzać fascynację tabloidów. Będąc córką tragicznie zmarłego prezydenta, musi się liczyć z tym, że fotoreporterzy uporczywie będą śledzić każdy jej ruch. Możemy się jedynie domyślać, że w tych warunkach niezbędne dla niej staje się wygospodarowanie przestrzeni, w której czułaby się całkiem swobodnie. W ostateczności każdy z nas potrzebuje czasem wyrazić własne uczucia bez obaw o reakcję otoczenia.

Bratanica byłego premiera chętnie przedstawia własne opinie na łamach prawicowego tygodnika "Sieci". Jej felietony dotyczące rozmaitych ważnych kwestii światopoglądowych nierzadko wywołują oburzenie dziennikarzy i internautów o bardziej liberalnych poglądach. Oprócz wyrazistej publicystyki Marta Kaczyńska ma też jednak bardziej nowoczesny sposób, by dotrzeć do grona swoich wielbicieli ze swoim niepowtarzalnym zmysłem estetycznym. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 11 tys. osób. Udostępniane za jego pośrednictwem zdjęcia często budzą zainteresowanie mediów i innych użytkowników serwisu, mimo że w żaden sposób nie nawiązują do sytuacji politycznej w Polsce i nie ukazują zbyt wielu szczegółów z jej życia prywatnego. Jak przystało na rozsądną gwiazdę, Kaczyńska nie prezentuje światu zbyt wielu selfie lub też twarzy członków swojej bliskiej rodziny.

Co Marta Kaczyńska publikuje na swoim Instagramie? Czy zamieszczane przez nią zdjęcia wyrażają jej prawdziwe uczucia? Zapraszamy do naszej galerii poświęconej najciekawszym obrazom, jakie udostępniła w mediach społecznościowych.

Następna strona