Kim jest naprawdę mąż Marty Kaczyńskiej? Prawda o biznesmenie szokuje

marta kaczyńska
Youtube.com/NiezaleznaTV
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Marta Kaczyńska jest osobą budzącą kontrowersje opinii publicznej. W swoich felietonach porusza kwestie społeczne oraz z chęcią wypowiada się nt. edukacji seksualnej. Mimo konserwatywnych poglądów sama stanęła na ślubnym kobiercu trzeci raz. Wokół jej wybranka krążą plotki, a jego postać owiana jest tajemnicą. Dotarliśmy do informacji, kim jest tajemniczy biznesmen, mąż Marty.

39-letnia córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, od 2014 roku zajmuje się pisaniem felietonów do tygodnika ,,Sieci". To własnie teksty, które publikuje, najbardziej elektryzują społeczeństwo. Felietony Marty często spotykają się z aprobatą czytelników. Znajdą się również tacy, którzy uszczypliwie komentują opinie autorki. Ostatnio Kaczyńska postanowiła wypowiedzieć się na temat trwającego protestu nauczycieli. Nie ustosunkowała się bezpośrednio do tej kwestii, jednak można wyczytać między wierszami, co myśli naprawdę. Na jej Twitterze pojawił się dramatyczny wpis.

- Jedyna nauczycielka, która nie brała udziału w strajku, została zaszczuta przez nauczycieli z @ZNP_ZG. Uratowała egzaminy w mojej szkole. Karetka zabrała ją dziś tuż po zakończeniu ostatniego egzaminu. Rozległy udar. Nie wiemy czy z tego wyjdzie. Jesteś dumny z siebie Broniarz? - możemy przeczytać na jej Twitterze.

Marta Kaczyńska zawarła trzy związki małżeńskie. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, ich małżeństwo trwało 4 lata. Drugim wybrankiem prawniczki był Marcin Dubieniecki, u którego boku spędziła 9 lat życia. Bratanica prezesa PiS ma troje dzieci. W 2003 roku urodziła się Ewa, 4 lata po niej na świat przyszła Martyna. Ojcem obu córek jest Smuniewski. W zeszłym roku urodziła syna i jest w związku małżeńskim z Piotrem Zieliński. 

Aktualny partner felietonistki ma troje dzieci z poprzedniego związku, zatem razem tworzą całkiem sporą rodzinę. Jak donoszą plotki, dzieci wybranka były zachwycone Martą, po wspólnie spędzonym weekendzie. Partner kilkukrotnie podrzucał ukochanej swoje pociechy na kilka dni. Prawniczka zajmowała się dziećmi Piotra podczas jego wyjazdów biznesowych.

Czy Piotr Zieliński okaże się partnerem, z którym Marta zdecyduję się spędzić resztę życia? Przeszłość jej partnerów nie jest bez skazy. Każdy mężczyzna powinien liczyć się z faktem, że wchodząc w związek z córką byłej pary prezydenckiej, nie ucieknie od dziennikarzy i licznych prób prześwietlania życiorysu.

W mediach roi się od spekulacji na temat tego, czym zajmuje się mąż Kaczyńskiej. Dziennikarze nie dają mężczyźnie spokoju. Cały czas doszukują się nowych skandali związanych z jego życiem. Jego postać niezmiennie pozostaje owiana tajemnicą. Nam udało się dotrzeć do kilku faktów, które mogą Wam nakreślić życiorys tajemniczego biznesmena.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona