Marta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocian

Autor Patryk Stachera - 31 Grudnia 2018

Marta Kaczyńska jako jedna z wielu znanych twarzy doczekała się w 2018 roku swojego potomka. Córka Lecha Kaczyńskiego powitała na świecie trzecie dziecko. Wśród świeżo upieczonych rodziców znaleźli się m.in. piosenkarka Marina oraz gwiazda "M jak miłość" Olga Frycz. Zobaczcie, kto jeszcze doczekał się w tym roku przyjścia na świat swoich dzieci.

Marta Kaczyńska jest doświadczoną matką. Wychowuje troje dzieci. Córka tragicznie zmarłego prezydenta, mimo nieudanych związków, nie została sama z rodzicielskimi obowiązkami. W opiece nad dziećmi pomaga jej nowy wybranek. Niedawno wyszła za mąż za biznesmena Piotra Zielińskiego. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście wujka panny młodej, Jarosława Kaczyńskiego. W ciągu ostatnich lat Kaczyńska dwa razy wzięła rozwód.

Oczywiście Marta Kaczyńska nie jest jedyną znaną osobą, która w tym roku urodziła dziecko. Do grona młodych matek dołączyła m.in. żona bramkarza Juventusu, Wojciecha Szczęsnego. Marina wraz z piłkarzem, po raz pierwszy zostali rodzicami. Piosenkarka w mediach społecznościowych pochwaliła się również pierwszym wspólnym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć rodzinę w komplecie.

Obowiązki rodzicielskie czekają również Olgę Frycz. Gwiazda serialu "M jak miłość" też wydała na świat swoje pierwsze dziecko. Ojcem został bokser, Grzegorz Sobieszek, od którego aktorka przyjęła pierścionek zaręczynowy.

Wiele polskich gwiazd powitało w tym roku swoje nowo narodzone pociechy. Zagraniczne sławy również miały te same powody do radości. Jedno z najgłośniejszych wydarzeń związanych z ciążą i wydaniem na świat potomka, dotyczyły rodziny królewskiej.

Księżna Kate swoje pierwsze dziecko urodziła w lipcu 2013 roku. Nieco ponad 14 miesięcy później para doczekała się drugiego potomka. Ku uciesze wszystkich, rok 2018 przyniósł kolejne dziecko.

Na liście celebrytów po rozwiązaniu, znalazła się również Kim i Khloe Kardashian. Sławne siostry doczekały się narodzin swojego potomstwa.

Koniecznie sprawdźcie naszą galerię, jeśli chcecie się dowiedzieć, do jakich gwiazd jeszcze zawitał w tym roku bocian.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News