8 zdjęcie Marty Kaczyńskiej sprawi, że oniemiejecie. Cała prawda o jej życiu ujawniona

Autor Andżelika Wróblewska - 20 Marca 2019

Marta Kaczyńska jest postacią budzącą wiele kontrowersji. Córka pary prezydenckiej jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Zdjęcia, które są przez nią publikowane, szokują obserwatorów. Przedstawiamy te, które zdradzają wiele prawdy o jej życiu.

Marta Kaczyńska dla wielu jest postacią pełną sprzeczności. Nie kryje się ze swoimi konserwatywnymi poglądami i z chęcią wyraża je w swoich felietonach w "Sieci". Choć często mówi o tym, jak ważna jest rodzina, miłość oraz szacunek w związku, to jednak ma za sobą już trzeci ślub. Nie zawsze jej opinie i artykuły spotykają się z miłą reakcją. Jej stanowisko dotyczące edukacji seksualnej czy związków partnerskich, niejednokrotnie wywołało burzę w Internecie.

Marta Kaczyńska wielokrotnie opowiadała o chronieniu swojej prywatności. Mimo to bardzo często publikuje osobiste zdjęcia, ukazując dzieci, zwierzęta, mieszkanie czy podróże. Kolorowa prasa nigdy nie ma problemu z dotarciem do intymnych fotografii i szczegółowych informacji na temat jej życia. Właśnie dlatego możemy zobaczyć jak mieszka. Jakiś czas temu media aż wrzały po tym, jak okazało się, że ściany lokum Kaczyńskiej są pokryte marmurem.

Córka Lecha Kaczyńskiego na co dzień pracuje jako prawniczka. Jej kancelaria prawna jest zlokalizowana w Sopocie. Być może dlatego stać ją na luksusowe torebki, samochody, ekskluzywne podróże i ogromne mieszkanie. Córki Marty Kaczyńskiej pasjonują się jazdą konną i w stadninie spędzają większość swojego czasu. Nie trzeba wspominać o tym, że ta dyscyplina sportowa jest zwyczajnie bardzo kosztowna. Razem z redakcją Pikio zdjęcia Marty Kaczyńskiej opływające luksusem.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News