Ujawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemi

Marta Kaczyńska
Kadr z filmu "Dama" reż. Maria Dłużewska
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Marta Kaczyńska jest znana głównie ze swojego ciętego języka i poglądów powszechnie budzących kontrowersje. W mediach społecznościowych od lat publikuje zdjęcia, z których aż bije przepych i luksus. Wielu ludzi zastanawia się, gdzie pracuje córka tragicznie zmarłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Przedstawiamy szokujące fakty.

Marta Kaczyńska od dziecka próbowała naśladować swoich rodziców. Zresztą wychowanie i wartości przez nich przekazane, wpaja swoim dzieciom. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim i w 2009 roku zdała egzamin adwokacki. Podczas studiów wyszła za mąż za Piotra Smuniewskiego i urodziła córkę. Gdy małżeństwo się rozpadło, Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu o zaprzeczenie ojcostwa swojego męża. Okazało się, że nie był on biologicznym rodzicem dziewczynki i zerwał z nimi kontakt.

Jakiś czas później córka pary prezydenckiej związała się z Marcinem Dubienieckim, ojcem Ewy i Martyny. Mężczyzna był oskarżony i skazany za pranie brudnych pieniędzy o wartości ponad 8 milionów złotych. Wykorzystywał osoby niepełnosprawne, dostając dofinansowanie na ich wypłatę i potrącając im z niej 1300 zł miesięcznie. W efekcie pracownicy otrzymywali wynagrodzenie o wartości zaledwie 400 zł. Podobno pieniądze z oszustwa były przeznaczane na cele własne i konsumpcyjne. 

Marta Kaczyńska z ochotą wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia, które emanują przepychem i luksusem. Pytanie nasuwa się samo, skąd ma na to pieniądze i gdzie pracuje? Na te i na inne pytania odpowiadamy w naszej galerii. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona