Śluby, rozwody, testy na ojcostwo, romanse i zdrady. Brudne sekrety Marty Kaczyńskiej

Instagram/mmkaczyn
Marta Kaczyńska brudne sekrety
Wstecz

1 z 9

Dalej

Śluby, rozwody, testy na ojcostwo, romanse i zdrady. Brudne sekrety Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska to postać wywołująca w kraju spore kontrowersje. Z jednej strony wiele osób jej współczuje jako osobie, która straciła rodziców w katastrofie smoleńskiej. Z drugiej strony jest to kobieta głosząca w swoich felietonach bardzo konserwatywne poglądy, chociaż sama nie do końca żyje według ich wykładni. Jej życie jest pełne skandali obyczajowych.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłych Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej. Obecnie łączą ją więzy rodzinne z jednym z najbardziej wpływowych polityków kraju - z Jarosławem Kaczyńskim. Wiele osób wytyka jej, że członkowie jej rodziny walczą o wartości rodzinne - sama też pisała o nich w felietonach - ale nie wydaje się, aby ich przestrzegali. Córka byłego prezydenta RP ma trójkę dzieci z dwoma różnymi mężczyznami.

W latach 2001-2007 Marta Kaczyńska związana była z Robertem Smuniewskim. Co ciekawe, jej ojciec nie był zadowolony z decyzji córki, bo chciał, aby skupiła się na studiach. Uważał, że podjęła decyzję zdecydowanie zbyt wcześnie. W 2003 roku urodziło się jej pierwsze dziecko - Ewa. Z czasem relacja między Martą a Smuniewskim zaczęła się rozpadać.

W 2005 roku, aby dać poparcie swojemu ojcu, Lechowi Kaczyńskiemu, zapozowała do zdjęcia z ówczesnym mężem, Robertem Smuniewskim. W rzeczywistości relacja pomiędzy Smuniewskim a Kaczyńską była już na wysokim etapie rozpadu i zmierzała ku rozwodowi, który odbył się w 2007 roku.

Okazało się, że w międzyczasie Marta Kaczyńska znalazła sobie innego partnera, z którym romansowała już od dawna. W dniu rozwodu była w piątym miesiącu ciąży. Z czasem na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty. Córka Lecha Kaczyńskiego zdecydowała się na test ojcostwa. Okazało się, że Kaczyńska już od bardzo długiego czasu romansowała, będąc jednocześnie w związku małżeńskim.

Kliknij "Następna strona", aby przeczytać pierwszą historię.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Marta Kaczyńska i jej były mąż próbowali to ukryć. Niewygodne fakty wyszły na jaw, 10 zdjęcie wprawia w osłupienie
2. Marta Kaczyńska lubi luksus i jeździć na koniu. Od tych zdjęć oczy wyjdą wam z orbit!
3. Tak wyglądała Kaczyńska w młodości. 10 nieznanych dotąd prywatnych zdjęć, 5 nie powinien oglądać nikt

Następna strona