Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

Marta Kaczyńska
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

Marta Kaczyńska po tragicznej śmierci swoich rodziców stała się osobą niezwykle medialną. Choć kobieta zapewne wolałaby wieść spokojne życie z dala od blasku fleszy, to jednak wiele osób interesuje się jej prywatnością. Jakiś czas temu sieć obiegły zdjęcia, które poruszyły internautów.

Marta Kaczyńska straciła oboje rodziców w 2010 roku. Prezydent Polski Lech Kaczyński zginął wraz z swoją żoną Marią w wyniku katastrofy lotniczej, do której doszło w okolicach Smoleńska. To niezwykle trudne doświadczenie odcisnęło w życiu córki prezydenckiej pary ogromne piętno. Od tamtego czasu stała się mimowolnie osobą medialną, a jej prywatnością zaczęło interesować się coraz więcej osób. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że jej wujek - Jarosław Kaczyński, jest obecnie jednym z czołowych polityków w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia

Kobieta ma za sobą doświadczenia, o których zapewne wolałaby nie opowiadać publicznie. Marta Kaczyńska była trzykrotnie zamężna, wychowuje również trójkę dzieci. Aktualnym partnerem kobiety jest biznesmen - Piotr Zieliński. Para wzięła ślub, a owocem ich związku jest jedyny syn kobiety - Stanisław, który przyszedł na świat w 2018 roku. Jakiś czas temu sieć obiegły zdjęcia, które niezwykle poruszyły internautów. Są zaskoczeni tym, w jakich luksusach mieszka córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Fotografie nie pozostawiają złudzeń, kobieta radzi sobie nadspodziewanie dobrze.

By zobaczyć, jak mieszka Marta Kaczyńska, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Nie da się go rozpoznać. W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie Michała Wiśniewskiego, nikt wcześniej go nie widział
  2. Wdali się w romans, skończył się tragicznie. Gwiazdor zmarł na planie Świata według Kiepskich
  3. Codziennie podkłada sobie piłkę pod głowę. Efekt jest niewiarygodny, zmiana diametralna
  4. Miała zaledwie 16 lat. Starszy gwiazdor disco polo zrobił jej dziecko
Następna strona