Marta Kaczyńska lubi luksus i jeździć na koniu. Od tych zdjęć oczy wyjdą wam z orbit!

Marta Kaczyńska
Facebook / Marta Kaczyńska
Wstecz

1 z 9

Dalej

Marta Kaczyńska jest córką zmarłej tragicznie pary prezydenckiej. Kobieta stawia siebie jako wzór do naśladowania i strażniczkę moralności. Z chęcią udziela innym rad, jak żyć zgodnie z dekalogiem. Sama jednak strzeże swojej prywatności, jak oka w głowie, rzadko udziela wywiadów i nieczęsto publikuje zdjęcia, na których widać jej twarz. Chętnie za to udostępnia fotografie ukazujące jej mieszkanie, pasję czy podróże. Przez posty, które zamieszcza na swoim Instagramie można łatwo wywnioskować, że prawniczka lubi, gdy otacza ją luksus. Oprócz tego pasjonuje się również jazdą konną, która także może nam się kojarzyć z ekskluzywną dyscypliną, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Przedstawiamy zdjęcia, od których oczy mogą Wam wyjść z orbit. Jest czego pozazdrościć.

Marta Kaczyńska z wykształcenia jest prawnikiem i adwokatem. Ukończyła studia na wydziale prawa na Uniwersytecie Gdańskim, po czym zdawała aplikację adwokacką, aby zdobyć prawo do wykonywania zawodu.

Kobiecie wielokrotnie zarzucano, że bezpodstawnie atakuje młodzież. Jednym z najgłośniejszych felietonów, jest ten, w którym twierdzi, że dzisiejsi nastolatkowie, zamiast skupić się na własnym rozwoju i życiu, chcą zostać "obywatelami świata". Według jej poglądów takie zachowanie jest spowodowane złym wychowaniem dzieci przez polskich rodziców, którzy coraz częściej zapominają o kultywowaniu tradycji i wartości, jakie wyznawali nasi przodkowie.

Mimo tego, że bratanica prezesa PiS chętnie poucza wszystkich dookoła, to sama do świętych nie należy. Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy miała zaledwie 20 lat. Jej wybrankiem serca był Piotr Smuniewski. Z tego związku córka zmarłego prezydenta doczekała się jednej córki, Ewy. Małżeństwo nie przetrwało jednak długo, bo szybko pojawiły się spięcia. Tuż po rozwodzie pojawiły się nieoficjalne plotki o tym, że Marta spotyka się już z kolejnym mężczyzną, Marcinem Dubienieckim. Gdyby tego było mało, do mediów przedostała się z prokuratury informacja mówiąca o tym, że Smuniewski nie jest ojcem Ewy. Jak mówi jedno ze słynnych powiedzeń, "do trzech razy sztuka" i trzecim, aktualnym mężem Kaczyńskiej jest biznesmen, Piotr Zieliński, z którym, dzięki ogromnym staraniom, udało się jej zawrzeć ślub kościelny. Owocem tego związku jest syn Stanisław.

Marta starannie selekcjonuje, co może wrzucić do Internetu, a czego nie, czasami jednak lubi pochwalić się elementami wystroju swojego mieszkania. Tak samo jej córki publikujące fotografie, które łatwo można poskładać w całość, żeby zobrazować sobie, w jakich luksusach żyją. Nie podlega żadnej dyskusji fakt, że Kaczyńska lubi bogactwo i luksus. Przedstawiamy zdjęcia, które sprawią, że opadną Wam szczęki.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak wygląda jej apartament.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. W szkole byli nieukami, nie mają nawet matury. Dziś te nazwiska zna każdy
2. Oni naprawdę o to spytali?! Najbardziej kontrowersyjne pytania jakie padły w "Milionerach"
3. Jackowski znów mówi o wojnie. Jego słowa budzą niepokój

Następna strona