Kim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej? Nieznane fakty z życia b. żony Artura Boruca

Marta Kaczyńska
Youtube.com/NiezależnaTV
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Marta Kaczyńska, jako trzykrotna mężatka, ma spore doświadczenie w związkach. Wychowuje trójkę dzieci, które są jej całym światem. W branży prawniczej poznała swojego drugiego męża, Marcina Dubienieckiego, którego uwiodła inna kobieta. Jak się okazuje, osobą, która zamieszała w głowie mężowi Marty Kaczyńskiej, jest była żona polskiego bramkarza polskiej reprezentacji piłki nożnej, Artura Boruca. Przedstawiamy fakty z życia nowej miłości męża Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Odkąd jej rodzice zginęli w katastrofie Smoleńskiej, Marta dużo czasu poświęcała ich upamiętnieniu. Rodziny ofiar katastrofy Smoleńskiej w każdą rocznicę przypominają sobie to dramatyczne wydarzenie. Marta Kaczyńska napisała książkę o rodzicach, która miała rzucić trochę światła na ich relację. Choć wcześniej nie była traktowana jako osoba publiczna, od chwili tragedii bardzo często pojawia się w mediach, a publikowane przez nią felietony wywołują ogromne kontrowersje. Kaczyńska lubi w nich poruszać kwestie społeczne i rodzinne, choć sama ma wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe związane z licznymi zmianami partnerów oraz zawirowaniami dotyczącymi tego, kto jest ojcem jej pociech. 

Marta Kaczyńska wychowuje dwie córki i syna. Pierwsza córka, Ewa Smuniewska, urodziła się ze związku z Piotrem Smuniewskim. W 2007 roku urodziła się druga córka, Martyna Dubieniecka, której biologicznym ojcem jest Marcin Dubieniecki. W 2018 roku Marta Kaczyńska związała się z Piotrem Zielińskim, któremu urodziła trzecie dziecko - syna. Córka zmarłego prezydenta jest bardzo często krytykowana na taki styl życia - wypomina jej się, że mimo iż jej ojciec słynął z konserwatywnych poglądów i promowania określonego modelu rodziny, ona postępuje zupełnie inaczej. Wiadomo jednak, że Kaczyńska zawsze mogła liczyć na wsparcie ze strony ojca i choć często starał jej się doradzać, to pozostawiał jej zupełną swobodę i zawsze był z niej dumny - bez względu na okoliczności. 

Odkąd stała się popularna i zdobyła nieco fanów, Marta Kaczyńska udziela się również często na swoim Instagramie. Ma tam spore grono wielbicieli, którzy z chęcią komentują różne artystyczne fotografie, które są jej pasją. W mediach społecznościowych dzieli się również cząstką swojego prywatnego życia. Przeglądając je profile, możemy zobaczyć jak mieszka, co jada, gdzie wybiera się na wakacje. Dużo wolnego czasu poświęca swoim dzieciom i wiele rzeczy robi z uwagi na nie. Z dumą chwali się wspólnymi pasjami, które dzieli z córkami, czyli jazdą konną i zwierzętami. Duża część jej postów przedstawia małego pieska, którego rozpieszcza wraz z pociechami. Widać, że choć przeżyła wiele zawirowań w życiu prywatnym i miłosnym, nie wpłynęło to zupełnie na jej przywiązanie do dzieci. Ich relacje są pełne miłości i wszystko wskazuje na to, że mama jest dla swoich pociech najlepszym przyjacielem. Zapewne - podobnie jak zmarły Lecha Kaczyński dla niej, ona również stara się wspierać swoje dzieci, doradzać im i pokazywać taką drogę przez życie, by były szczęśliwe. 

Marta Kaczyńska rozstawała się z mężczyznami dwukrotnie. Wystąpiła do sądu o unieważnienie związku małżeńskiego z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Później, drugi mąż wystąpił o rozwód, a później widziano go z kochanką. Wydarzenia te wywołały potężną burzę wśród internautów. W mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki krytycznych komentarzy od osób, które wypominały kobiecie egoizm przejawiający się w publikowaniu konserwatywnych poglądów, podczas gdy sam styl jej życia obrazuje zupełnie coś innego. Rozstanie z pierwszym mężem było skandalem, lecz prawdziwa afera wybuchła w momencie rozwodu z drugim ukochanym, który bardzo szybko znalazł pocieszenie w ramionach zupełnie innej osoby. Dla wielu tajemnicą jest to, kim jest kobieta, która zabrała męża Marcie Kaczyńskiej. Przedstawiamy kulisy związku byłej żony Artura Boruca z mężem Marty Kaczyńskiej, Marcinem Dubienieckim.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona