Dziś tego żałuje? Słowa Marty Kaczyńskiej o masturbacji mogą zaskakiwać

Marta Kaczyńska
Wikipedia
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Marta Kaczyńska słynie z tego, że lubi zabierać głos w wielu sprawach. Jej opinia bardzo często wśród czytelników wzbudza skrajne emocje. Kobieta pisze felietony dla tygodnika "Sieci", gdzie chętnie wypowiada się na różne, często kontrowersyjne tematy. W mediach społecznościowych od wielu lat publikuje zdjęcia, z których aż bije przepych i luksus. Postanowiliśmy w dzisiejsze galerii przedstawić najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi bratanicy prezesa PiS.

Marta Kaczyńska chętnie wypowiada się w wielu kwestiach. Niejednokrotnie zarzucano jej hipokryzję, ponieważ to, jakie poglądy głosi, nijak ma się do tego, w jaki sposób żyje. Wielokrotnie zabierała głos w sprawie relacji damsko-męskich, mówiąc o tym, jak istotne w naszym życiu jest posiadanie jednego, stałego partnera. W tym przypadku zdaje się, jednak zapomina o tym, że sama trzykrotnie wyszła za mąż.

Podobnie w kwestii wychowania dzieci. Wielokrotnie w swoich felietonach narzekała na dzisiejszą młodzież i zupełnie nie zwracała uwagi na to, co reprezentuje sobą jej córka w Internecie. Podkreślała, że dzisiejsi nastolatkowie, zamiast skupić się na własnym rozwoju i życiu, chcą zostać "obywatelami świata". Według niej takie zachowanie jest spowodowane złym wychowaniem dzieci przez polskich rodziców, którzy coraz częściej zapominają o kultywowaniu tradycji i wartości, jakie wyznawali nasi przodkowie. Jej córka z kolei jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi zdjęciami. Z zamieszczanych przez nią fotografii wywnioskować można, że lubi mocny makijaż i odważne, jak na swój wiek ubrania.

Większość czytelników chętnie przygląda się felietonom, które Kaczyńska pisze dla magazynu "Sieci". Niektórzy zgadzają się z przedstawianą przez nią opinią, inni z kolei negatywnie komentują stanowisko, jakie zajmuje wobec niektórych spraw. To, czy Marta jest osobą lubianą, czy też nie, pozostaje kwestią sporną, ale pewne jest to, że wzbudza zainteresowanie dużej części osób. Pisane przez nią treści są szeroko komentowane i cytowane przez długi czas od ich publikacji. Są także teksty, które w pamięci wielu pozostały na bardzo długo, głównie przez to, jak absurdalnie brzmią i jak absurdalne stanowisko zajmuje wobec poszczególnych kwestii.

Marta Kaczyńska zdecydowanie należy do tych osób, które nie muszą się specjalnie starać, by wzbudzać fascynację mediów. Po katastrofie smoleńskiej bardzo zbliżyła się do wuja, a ten z chęcią interesuje się wnukami zmarłego brata, jak i samą bratanicą.

Przedstawiamy jej najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi, które odbiły się szerokim echem wśród czytelników.

Kliknij "Następna Strona" żeby je poznać.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 12 sygnałów świadczących o tym, że druga połówka Cię zdradza. Większości z nich byś się nie domyślił
2. 23-latka godzinami dostawała kolejne ciosy w twarz. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla osób o mocnych nerwach
3. Dziewczynka urodziła się z niebywałym znakiem szczególnym. Skrywał rodzinną tajemnicę

Następna strona