Tak teraz wyglądają córki Marty Kaczyńskiej. Ostatnie zdjęcie powala na kolana

Marta Kaczyńska
YouTube/ eOstroleka @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Dzieci Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska, córka zmarłej pary prezydenckiej, dopiero po ich śmierci nabrała rozgłosu medialnego. W związku z katastrofą lotniczą w 2010 roku, jako jedyne dziecko Kaczyńskich, zaczęła pojawiać się w telewizji czy gazetach. Nagle jej życiem zawodowym i prywatnym zainteresowały się media w całym kraju. 

Na co dzień Marta Kaczyńska jest prawnikiem, pisze też felietony, które zazwyczaj wzbudzają wiele kontrowersji. W życiu prywatnym związana była z Piotrem Smuniewskim. Po rozstaniu z pierwszym mężem stanęła na ślubnym kobiercu wraz Marcinem Dubienieckim. Niestety ich związek również się rozpadł. W jej życiu przez ten czas pojawiły się dwie córki - Martyna i Ewa. W 2007 roku Marta Kaczyńska oficjalnie wystąpiła z wnioskiem o uznanie ojcostwa Dubienieckiego.

Dziś córka prezydenta jest po rozwodzie z Dubienieckim i żyje w związku na odległość z Piotrem Zielińskim. Jej partner jest warszawskim biznesmenem, a Marta Kaczyńska razem z trojgiem dzieci mieszka nad polskim morzem. Trzecie dziecko pojawiło się w zeszłym roku. Synek jest owocem związku Marty Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim. 

Po tragedii, która wstrząsnęła całym krajem, Marta Kaczyńska pokazywana była razem z dwójką małych córek, dziś są młodymi kobietami i zmieniły się nie do poznania. Trzeba przyznać, że urodę odziedziczyły po mamie - zarówno jej ciemne włosy, jak i rysy twarzy. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jak dziś wyglądają córki Marty Kaczyńskiej.

Zobacz także:

  1. Ogromy wstrząs przed meczem z Izraelem. Lewandowski na ławce rezerwowych i nie bez powodu
  2. Jackowski miał wizję, co stanie się w Polsce już za parę miesięcy. Tak źle jeszcze nie było
  3. Grażyna Torbicka pochwaliła się długo ukrywanym członkiem rodziny. Razem z mężem nie planowali go mieć

Następna strona