Tak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana [FOTO]

Autor Andżelika Wróblewska - 29 Kwietnia 2019

Marta Kaczyńska jest córką Lecha oraz Marii Kaczyńskich, którzy zmarli w tragicznej katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Kilka tygodni temu minęła 9. rocznica śmierci ofiar katastrofy, która dla Marty była niesamowicie bolesna. Córka byłego prezydenta wiedzie spokojne życie, nie szukając rozgłosu, jednak ciężko o to ze względu na jej pokrewieństwo z politykiem Jarosławem Kaczyńskim, uważanym za jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce. Oto jak żyje Marta Kaczyńska.

Marta Kaczyńska - córka prezydenta

Marta Kaczyńska z wykształcenia jest prawnikiem i adwokatem. Ukończyła studia na wydziale prawa na Uniwersytecie Gdańskim, po czym zdawała aplikację adwokacką, aby zdobyć prawo do wykonywania zawodu.

Jest córką byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej i bratanicą jednego z najbardziej wpływowych polityków w Polsce, prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Kontrowersyjne poglądy

Wielokrotnie zarzucano jej, że bezpodstawnie atakuje młodzież. Jednym z najgłośniejszych felietonów, o których było głośno jest ten traktujący o tym, że dzisiejsi nastolatkowie zamiast skupić się na własnym rozwoju i życiu, chcą zostać "obywatelami świata". Według Kaczyńskiej takie zachowanie jest spowodowane złym wychowaniem dzieci przez polskich rodziców, którzy coraz częściej zapominają o kultywowaniu tradycji i wartości, jakie wyznawali nasi przodkowie.

Marta Kaczyńska była trzykrotną mężatką

Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż gdy miała zaledwie 20 lat. Jej wybrankiem serca był Piotr Smuniewski. Z tego związku córka zmarłego prezydenta doczekała się jednej córki - Ewy. Małżeństwo nie przetrwało jednak długo, bo szybko pojawiły się spięcia. Tuż po rozwodzie pojawiły się nieoficjalne plotki o tym, jakoby Marta spotykała się już z kolejnym mężczyzną - Marcinem Dubienieckim. Gdyby tego było mało, do mediów przedostała się z prokuratury informacja mówiąca o tym, że Smuniewski nie jest ojcem Ewy.

Tu pojawiły się jednak pewne komplikacje - Kaczyńska była bowiem formalnie, według kościelnego prawa, żoną Smuniewskiego więc nie mogła iść do ołtarzu po raz drugi. Oprócz tego, Dubieniecki deklarował się jako niewierzący więc kwestia ślubu kościelnego została porzucona na dobre. Para zdecydowała się jednak na ślub cywilny. Z tego związku urodziła się druga córka Kaczyńskiej - Martyna. W 2012 roku Dubieniecki złożył papiery o rozwód.

Trzecim i aktualnym mężem Kaczyńskiej jest biznesmen, Piotr Zieliński, z którym, dzięki ogromnym staraniom, udało się jej zawrzeć ślub kościelny. Owocem tego związku jest syn Stanisław.

Ma trójkę dzieci, Ewę, Martynę i niedawno urodziła syna. Dzieci wychowuje obecnie ze swoim trzecim mężem, biznesmenem Piotrem Zielińskim. Należą do niej trzy posiadłości, których cena prawdopodobnie przekracza wszelkie wyobrażenia. W jakich warunkach mieszka córka pary prezydenckiej? Przedstawiamy sekrety Marty Kaczyńskiej, które powodują zazdrość.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, w jakich luksusach żyje prawniczka, szczęka opada.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News