Marta Kaczyńska walczy z masturbacją i solariami. Przypominamy jej najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi

Autor Weronika Szatkowska - 25 Września 2018

Marta Kaczyńska lubi zabierać głos w wielu sprawach. Pisze felietony dla tygodnika "Sieci", a jej często kontrowersyjne wypowiedzi budzą oburzenie opinii publicznej. Znana jest z tego, że zabiera głos na różne tematy, które wśród czytelników wywołują skrajne emocje. W mediach społecznościowych od lat publikuje zdjęcia, z których aż bije przepych i luksus. Wielu ludzi zastanawia się, gdzie pracuje córka tragicznie zmarłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Przedstawiamy najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi bratanicy prezesa PiS.

Marta Kaczyńska słynie ze swoich konserwatywnych poglądów, którymi bardzo często dzieli się z czytelnikami. Kobiecie zarzuca się hipokryzję, ponieważ to jakie poglądy głosi nijak ma się do tego, w jaki sposób żyje. Chętnie zabiera głos odnośnie do relacji damsko-męskich, mówiąc o tym, jak ważne jest posiadanie jednego, stałego partnera jakby zapominając o tym, że sama trzykrotnie wyszła za mąż. To samo tyczy się wychowania dzieci. Wielokrotnie w swoich felietonach narzekała na dzisiejszą młodzież, nie zwracając uwagi na to, co reprezentuje sobą jej córka w Internecie. Twierdziła, że dzisiejsi nastolatkowie, zamiast skupić się na własnym rozwoju i życiu, chcą zostać "obywatelami świata". Według Kaczyńskiej takie zachowanie jest spowodowane złym wychowaniem dzieci przez polskich rodziców, którzy coraz częściej zapominają o kultywowaniu tradycji i wartości, jakie wyznawali nasi przodkowie. Jej córka z kolei jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi zdjęciami. Wywnioskować można, że lubi mocny makijaż i odważne, jak na swój wiek ubrania. Może rzeczywiście Marcie wychowanie wymknęło się spod kontroli i zamiast zwracać uwagę na sposób wychowania dzieci przez Polaków, powinna zwrócić uwagę na sposób, którego sama się trzyma.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma troje dzieci. Jej córki pamiętają jeszcze dziadka, niestety syn nie miał okazji go poznać. Mimo tego, że od śmierci pary prezydenckiej minęło prawie 9 lat, to zarówno Marta, jak i jej pociechy, nadal tęsknią i cierpią po stracie Marii i Lecha Kaczyńskiego, co kobieta niejednokrotnie podkreśla, udzielając wywiadów.

Na co dzień pracuje jako prawniczka, ma swoją kancelarię prawną w Sopocie od listopada 2014 roku. Córka byłej pary prezydenckiej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje różne zdjęcia i chętnie fotografuje otoczenie, w którym się aktualnie znajduje bądź zwierzęta, rzadziej jednak udostępnia zdjęcia, na których jest ona sama, bądź jej partnerzy.

Marta Kaczyńska swoje sprawy sercowe zostawia dla siebie, nie komentuje tego, co dzieje się w jej miłosnym życiu, a z tego, co wiemy, dzieje się dużo i ciekawie. Ze względu na to, że jest osobą, o której dużo się mówi i której życie interesuje innych, to musi liczyć się z tym, że i tak zostanie prześwietlona przez media. Wszyscy byli wstrząśnięci, kiedy światło dziennie ujrzały nielegalne interesy jej byłego męża. Sprawa ta niewątpliwie nadszarpnęła jej reputację.

Większość chętnie czyta felietony pisane przez nią dla magazynu Sieci. Niektórzy zgadzają się z jej opinią, inni z kolei negatywnie komentują stanowisko, jakie zajmuje wobec niektórych spraw. To, czy Marta Kaczyńska jest osobą lubianą, czy też nie, pozostaje kwestią sporną, ale pewne jest to, że wzbudza zainteresowanie dużej części osób. Pisane przez nią treści są szeroko komentowane i cytowane przez długi czas od ich opublikowania. Są teksty, które w pamięci wielu pozostały na bardzo długo, głównie przez to, jak absurdalnie brzmią i jak absurdalne stanowisko zajmuje wobec poszczególnych kwestii.

Znana prawniczka należy do tych osób, które nie muszą się specjalnie starać, by wzbudzać fascynację tabloidów. Będąc córką tragicznie zmarłego prezydenta, musi się liczyć z tym, że fotoreporterzy będą śledzić każdy jej ruch. Po katastrofie smoleńskiej bardzo zbliżyła się do wuja. Ten z chęcią interesuje się wnukami zmarłego brata, jak i samą bratanicą. Ciekawe, jaka jest jego opinia odnośnie do publikacji, które ukazują się pod jej nazwiskiem.

Przedstawiamy te najbardziej kontrowersyjne, które odbiły się szerokim echem wśród czytelników.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News