Marta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacje

Autor Mateusz Sidorek - 4 Maja 2020

Jak informuje portal Pomponik.pl, Marta Kaczyńska przeżywa teraz trudne chwile. Chociaż wydawałoby się, że jej życie zaczyna się wreszcie układać, media donoszą, że pandemia koronawirusa znacznie je skomplikowała. Cierpieć ma na tym głównie rodzina bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Przed adwokat ma stać duże wyzwanie.

Według serwisu Pomponik.pl Marta Kaczyńska z trudem znosi pandemię koronawirusa. Chociaż kobieta wyszła za mąż za Piotra już dwa lata temu, obecnie ich relacje są wystawione na próbę. Podobno para widuje się rzadko, dlatego Kaczyńska wraz z dziećmi za każdym razem czekają niecierpliwie, aż Piotr pojawi się w domu.

Zobacz także: Mama Kacperka tuż po zaginięciu zauważyła nieznajomy samochód z 2 mężczyznami. Byli nad rzeką, nagle zamknęli auto i odjechali

Marta Kaczyńska walczy o każdą chwilę z mężem

Jak donosi serwis Pomponik.pl, Marta Kaczyńska ma martwić się o swojego męża, Piotra. W czasie pandemii koronawirusa mężczyzna każdego dnia zmaga się z coraz poważniejszymi problemami. Między innymi dlatego para ma spędzać dużo czasu osobno. Oboje najprawdopodobniej inaczej sobie wyobrażali wspólne życie.

Chociaż Marta Kaczyńska nie mogła przewidzieć, że wirus SARS-CoV-2 tak szybko dotrze do Polski, a rząd ogłosi stan pandemii, teraz może jedynie wspierać swojego męża, którego sytuacja podobno nie wygląda zbyt kolorowo. Małżonka Kaczyńskiej dotknął problem, który staje się coraz bardziej powszechny w naszym kraju.

To nie jedyny problem, jaki ma Marta Kaczyńska. Niedawno pisaliśmy o jej kolejnej wpadce.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, dlaczego Marta Kaczyńska martwi się o męża

Zobacz także:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. W domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowę
  3. Labrador zaadoptował 7 kaczuszek. Nic słodszego dziś nie zobaczycie
  4. Syn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieci

źródło: Pomponik

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News