Wszyscy mężowie Marty Kaczyńskiej. Niektórzy z nich mają sporo za uszami, odbierze wam mowę

Autor Andżelika Wróblewska - 1 Maja 2019

Marta Kaczyńska stawia siebie jako wzór do naśladowania i strażniczkę moralności. Z chęcią udziela innym rad, jak żyć zgodnie z dekalogiem. Często wypowiada się o świętości instytucji małżeństwa. Na ten temat rzeczywiście może mieć sporo do powiedzenia, bo sama sakramentalne "tak" mówiła trzykrotnie.

Marta Kaczyńska budzi wiele kontrowersji i skrajnych emocji. Głównie przez swoje odważne felietony publikowane w "Sieci". Podejmuje tematy społeczne, polityczne, a także ekonomiczne. Jej stanowisko dotyczące seksualności czy podejścia do związków niejednokrotnie wywołało już burzę wśród internautów. Choć poglądy córki Lecha Kaczyńskiego do relacji damsko-męskich są dość konserwatywne, sama zawarła trzy związki małżeńskie.

To, jakie działania podejmuje Marta, spotyka się niemal za każdym razem z oburzeniem odbiorców. Zwolenników popierających kobietę jednak nie jest zbyt wielu.

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich pierwszy raz wyszła za mąż, mając 20 lat. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski. Owocem miłości zakochanych była córka, Ewa. Rodzinne szczęście nie potrwało zbyt długo i pierwsze kłótnie pojawiły się w ich związku bardzo szybko. Ostatecznie rozstali się, a Piotr odwiedzał córkę.

Wtedy pojawiły się plotki o tym, że Marta, będąc w związku małżeńskim, spotykała się z innym mężczyzną. Tajemniczym kochankiem córki byłej pary prezydenckiej był prawnik, Marcin Dubieniecki, który później został jej oficjalnym partnerem. Z tym mężczyzną Kaczyńska wzięła ślub cywilny, ponieważ według prawa kościelnego była jeszcze żoną Smuniewskiego. Z ich związku narodziła się druga córka Marty, Martyna.

W drugim związku prawniczka również zbyt długo nie nacieszyła się szczęściem. W 2012 roku Marcin złożył pozew o rozwód. Tego samego roku na światło dzienne wyszły informacje, że to nie pierwszy mąż Kaczyńskiej jest ojcem Ewy. Jej tatą jest Dubieniecki. Zatem domysły o romansie zostały potwierdzone.

W 2018 roku wyszła za mąż po raz trzeci. Tym razem jej wybranek to tajemniczy biznesmen, o którym niewiele wiadomo. Kobieta urodziła kolejne dziecko, którym tym razem okazał się syn. Z Piotrem Zielińskim pozostaje w związku do dzisiaj. Może w jej przypadku powiedzenie "do trzech razy sztuka" jest jak najbardziej trafne.

Przeszłość każdego z mężów córki Marii i Lecha pozostawia wiele do życzenia i budzi kontrowersje. Nam udało się dotrzeć do najmroczniejszych faktów z przeszłości jej partnerów.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News