Mariolka Kiepska przeszła ogromną metamorfozę. Możecie jej nie poznać

świat według kiepskich
Youtube.com/Polsat
Poprzednia strona

1 z 10

Następna strona

Świat według Kiepskich obchodzi w tym roku 20 lecie. Serial wciąż jest uwielbiany przez widownię i nadal bije rekordy popularności. Mariolka Kiepska występuje w produkcji od samego początku. Przez ten czas przeszła niezwykłą metamorfozę. Jak teraz wygląda? Czy jesteście w stanie ją poznać?

Świat według Kiepskich to polski sitcom, który nieustannie jest emitowany od 1999 roku przez ATM dla telewizji Polsat. Został stworzony w 1997 roku przez Janusza Sadzę i innymi osobami powiązanymi z wrocławską grupą Mader Faker Studio, związaną z Wrocławskim Teatrem Pantomimy. Niewiele osób wie, że główną inspiracją serialu był "Świat według Bundych".

Świat według Kiepskich piętnuje różne cechy o zabarwieniu pejoratywnym takie jak lenistwo, alkoholizm, patologia i brak kultury. Opowiada o losach rodziny Kiepskich i ich sąsiadów. Niebanalna i humorystyczna fabuła najprawdopodobniej jest tym, co przyciąga widzów najbardziej.

Na fenomen tej produkcji wskazuje nie tylko oglądalność, ale też przejęcie losem aktorów ze strony publiczności. Jakiś czas temu okazało się, że Ryszard Kotys grający Paździocha ma poważne problemy ze zdrowiem i pamięcią. Fani byli poruszeni i zdruzgotani. Inna wieść, która wstrząsnęła widownią dotyczyła cukrzycy Dariusza Gnatowskiego, wcielającego się w rolę Boczka. Okazało się, że aktor od lat zmagał się z poważną chorobą i nie miał o tym pojęcia. Jego stan był na tyle poważny, że przez jakiś czas musiał poruszać się na wózku inwalidzkim i groziła mu amputacja nogi. Na szczęście teraz jest stabilnie, choć Gnatowski nadal musi być pod stałą opieką lekarską. Jego życie zmieniło się diametralnie, ale on stara się to wykorzystać w pozytywny sposób i uwrażliwiać społeczeństwo na chorobę cukrzycową. Co ciekawe, aktorzy mimo znaczących dolegliwości i tak występują w serialu. Obsada zmieniła się minimalnie.

Od samego początku istnienia serialu, występuje też aktorka Barbara Mularczyk, serialowa Mariolka, córka Ferdynanda Kiepskiego. Zaczynała jako dziecko, teraz jest dorosłą kobietą. Jak zmieniła się na przestrzeni lat? Przedstawiamy jej metamorfozę.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona