Gdzie pochowano największe polskie gwiazdy i jak znaleźć ich groby? W tych miejscach pojawia się najwięcej zrozpaczonych fanów

Maria Czubaszek
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Maria Czubaszek odeszła nagle. Dziennikarka przez długi czas zmagała się z ciężką chorobą, jednak nigdy na nic się nie skarżyła, nie chciała również rozmawiać o swoich cierpieniach z mediami. Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem, zmarła w 2016 roku, ale pamięć o niej wciąż jest żywa. Przedstawiamy, gdzie znajduje się miejsce pochówku zarówno jej, jak i wielu innych, znanych oraz lubianych osób.

Maria Czubaszek zawsze odważnie i z pozytywnym nastawieniem mówiła o śmierci. Feletonistka zmarła 12 maja 2016 roku, miała wtedy 77 lat. Wiek ani trochę nie przeszkadzał jej w pielęgnowaniu kariery i wciąż udzielała się w mediach. Po jakimś czasie od jej śmierci mąż kobiety zdobył się na szczery wywiad, w którym wyznał, co tak naprawdę zabiło Czubaszek. Według męża kobieta zmagała się z ukrytą anoreksją. Prawdopodobnie nie była świadoma swojej choroby. Wciąż czuła się za gruba, mimo że wyglądała coraz mniej korzystnie. To właśnie mogło doprowadzić do jej śmierci.

Mimo upływu czasu pamięć o niej wciąż pozostaje żywa. Podobnie jest w przypadku pozostałych gwiazd, których już z nami nie ma. Chętnie wspominamy znane osobistości, których śmierć wiązała się z wieloma emocjami. Odejście wspaniałych ludzi, którzy w jakiś sposób zasłużyli sobie na sławę, zawsze jest wielką stratą dla całego kraju. Aktorzy, muzycy, dziennikarze czy politycy wciąż pozostają w pamięci wielu. Ich nagrobki często są odwiedzane przez wiele osób. W dzisiejszej galerii podpowiemy, gdzie spoczęli znany Polacy. To właśnie w tych miejscach można spotkać tłumy rozżalonych fanów.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, gdzie znajduje się grób Twojej ulubionej gwiazdy.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rewolucyjna dieta chlebowa z nieziemskimi rezultatami. Dziecinnie prosty przepis na chleb, smakuje bajecznie
2. Kobieta uwieczniła na zdjęciach ostatni dzień ze swoim psem. Później zawiozła go do kliniki
3. W kuchni mężczyzny dokonano strasznego odkrycia. Zaniedbany zwierzak cierpiał w samotności
4. Widok jest druzgocący. Kinga Rusin zamieściła zdjęcia z cmentarza ujawniające okropną prawdę
 

Następna strona