Niedługo przed odejściem przewidział własną śmierć. Widok grobu Perepeczki wprawia w osłupienie

Marek Perepeczko odszedł 15 lat temu, przewidział własną śmierć
TRICOLORS/East News
Wstecz

1 z 7

Dalej

Marek Perepeczko odszedł 15 lat temu, przewidział własną śmierć

Marek Perepeczko zmarł 16 listopada 2005 roku. Trudno uwierzyć, że w tym roku będziemy obchodzić 15. rocznicę jego śmierci. Mało kto wie, jakie tragiczne słowa poprzedziły odejście wybitnego aktora.

Marek Perepeczko od samego początku był bożyszczem kobiet. Mierzył 190 cm wzrostu, a jego mięśnie wywołały zachwyt wśród płci pięknej i zazdrość u kolegów aktorów. Budowę ciała zawdzięczał m.in. uprawianiu judo, podnoszeniu ciężarów i kulturystyce. Zanim Marek Perepeczko zaistniał w sławnym już "Janosiku", docenił go m.in. Andrzej Wajda oferując rolę w "Popiołach" czy też Jerzy Hoffman, który w roli Adama Nowowiejskiego w "Panu Wołodyjowskim" nie chciał widzieć nikogo innego. Marek Perepeczko przez młodsze pokolenie był najbardziej znany z roli komendanta Władysława Słoika w "13. posterunku".

Niestety, mało osób wie, z czym utalentowany aktor borykał się przed śmiercią. Na jaw wyszło także, że przewidział własną śmierć.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, z jakimi problemami mierzył się przed śmiercią Marek Perepeczko i jak dzisiaj wygląda jego grób.

Zobacz także:

  1. Tuż po ślubie nie poznał swojej żony. Przeżył wstrząs, konieczna była wizyta u lekarza
  2. Opublikowali zdjęcie z wakacji w sieci i zauważyli, że ludzie dziwnie na nich patrzą. Dopiero wtedy zauważyli szczegół przy fotografii
  3. Kotka o 2 pyszczkach została okrzyknięta najpiękniejszym kotem świata. Jej zdjęcia są zdumiewające
  4. Niewiarygodne, kim z zawodu jest Małgorzata Rozenek. Niesamowite, nikt by się nie domyślił

Źródło: Pikio

Następna strona