16 lat temu Mandaryna miała najpiękniejszą suknie ślubną świata. 20 szałowych zdjęć

Mandaryna
YouTube / Michał Wiśniewski
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Mandaryna 16 lat temu mogła pochwalić się niesamowitą suknią ślubną, której wtedy zazdrościła jej niemal każda kobieta. Wyglądała zachwycająco, nie sposób było oderwać od niej wzroku. Te 20 zdjęć zapiera dech w piersiach, jeśli jeszcze nie widzieliście, jak wyglądała na swoim ślubie, koniecznie musicie zobaczyć.

Mandaryna zawsze słynęła z tego, że lubi kontrowersyjne i oryginalne ubrania, które wielu ludziom mogły się nie podobać. Kilka lat temu została nawet okrzyknięta królową kiczu, ponieważ jej zaskakujące kreacje nie zawsze spotykały się z pozytywnym odbiorem. Bez komentarzy nie obeszła się również jej suknia ślubna, która zaskoczyła wszystkich.

16 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu wraz z Michałem Wiśniewskim. Para zdawała się tworzyć niesamowicie zgrany duet, który wspaniale się dogaduje. Można było nawet przyjrzeć się ich prywatnemu życiu w programie "Jestem, jaki jestem", w którym gwiazdor zapraszał kamery do swojego domu. Byli kontrowersyjną parą, która lubiła przyciągać wzrok innych. Oboje cieszyli się ogromnym zainteresowaniem i ani trochę im to nie przeszkadzało.

Kiedy w końcu postanowili wziąć ślub, cała Polska żyła tą uroczystością. Wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że będzie to niesamowicie oryginalne wydarzenie, a ich kreacje będą kosztowne i godne podziwu, tak oczywiście było. Suknia panny młodej była największym hitem jeszcze przez lata. Kobiety chętnie inspirowały się jej kreacjom podczas wybierania własnej. Nic dziwnego, wyglądała nieziemsko. Te 16 lat temu była to najpiękniejsza suknia na świcie. Przedstawiamy 20 szałowych zdjęć z tej uroczystości, opadną wam szczeki.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wybrano Miss Polski 2019. Zdjęcia najpiękniejszej kobiety w kraju podnoszą ciśnienie, szczególne to w szlafroku
2. Ważyła 120 kg, zaczęła stosować modną dietę. Pokazała, co stało się z jej ciałem po kilku miesiącach, efekt jest porażający
3. Żaden mąż nie chce, żeby żony poznały całą prawdę. 7 faktów, które każdy mężczyzna ukrywa przed światem
4. Noworodek urodził się wyglądając jak lalka z porcelany. Widząc jak się zmieniła przez 5 lat, żuchwa opada do samej ziemi
 

Następna strona