Mama porzuciła swoje chore dziecko. Po 20 latach stało się coś niebywałego, coś czego nikt nie mógł przewidzieć.

Mama
facebook
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Mama porzuciła swoje chore dziecko. Po 20 latach stało się coś niebywałego, coś czego nikt nie mógł przewidzieć.

Mama, jeszcze będąc w ciąży, dowiedziała się, że dziecko, które pojawi się na świecie będzie wyglądało trochę inaczej niż inne dzieci. Kobieta jeszcze przed porodem wiedziała, że kiedy dziewczynka przyjdzie na świat, ona odda ją do adopcji. Choroba dziecka sprawiła, że mama nie chciała mieć z nim nic do czynienia. Dramatyczne wydarzenia z jego pierwszych chwil na świecie na szczęście zostały szybko zażegnane.

Para Rog i Tina Thomas poznali się w Hongkongu i niemal natychmiast zakochali się w sobie, po czym niewiele się zastanawiając, postanowili wziąć ślub. Przepełnieni miłością wiedzieli, że brakuje im jeszcze dziecka, by wszystko w ich życiu ułożyło się niczym puzzle. Nie spodziewali się natomiast, że nie będą mogli mieć dziecka. 

Kiedy lekarz poinformował ich, że w przypadku naturalnego poczęcia są skazani na porażkę, nie poddali się. Postanowili, że zawalczą o potomstwo w inny sposób. Rog i Tina Thomas zdecydowali się na adopcję dziecka. 

Tym sposobem chora dziewczynka, która została porzucona tuż po przyjściu na świat zyskała nową rodzinę, której nie przeszkadzało, to jak wygląda. 

Kliknij Następna strona, by poznać całą historię chorej dziewczynki. 

źródło: webniusy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedna rzecz prawie zrujnowała życie Wodeckiemu. Ogromny skandal wyszedł na jaw dopiero po latach
  2. Chłopiec stał w tłumie, od tyłu zaszedł go mężczyzna. Chwilę później słychać było tylko krzyki, wszystko się nagrało
  3. Nie ma bardziej puszystego ciasta niż Castella, jest lekkie jak chmurka. Koleżanki będą Cię błagać o przepis
  4. Większość kojarzy żony Stocha i Kubackiego. Jest jeszcze jedna turbopiękność w skokach, małżonka Stefana Huli [ZDJĘCIA]

Następna strona