Mama i córka zapłaciły za operacje plastyczne 270 tys. zł. Zdjęcia ich zeszpeconych twarzy oglądasz na własne ryzyko

Mama i córka oszpeciły się za grube pieniądze
Twitter/Kayla Morris
Reklama
Wstecz

1 z 18

Dalej

Mama i córka oszpeciły się za grube pieniądze

Mama wraz ze swoją córkę nie ma granic w oszpecaniu własnego ciała. W dodatku płacą za to grube tysiące. Są szczęśliwe, że mogą dążyć do realizacji życiowych marzeń, jednak nie wszystkim podoba się to, co robią ze swoim wyglądem.

Mama usłyszała od swojej córki o pomyśle na operację plastyczną, kiedy pociecha miała zaledwie 11 lat. Dziewczynka chciała pójść "pod nóż" i było to jej wielkie marzenie. W końcu kobieta zrozumiała, że to nie jest zwykły kaprys i obiecała jej, że będzie ją wspierać, by zrealizowała swoje założenia. Ideałem małej Kayli Morris była Katie Price - zagraniczna celebrytka, która przesadzała z upiększeniami.

Dziś 21-letnia Kayla Morris razem ze swoją 39-letnią mamą, Georginą Clarke, tak polubiła zmienianie własnego ciała, że nie mają oporów, by wybrać się na kolejne powiększanie ust czy też odsysanie tłuszczu.

- Nie ma dla mnie granic jeśli chodzi o wielkość ust. Chcę mieć je olbrzymie i do tego dążę - mówiła Kayla w wywiadzie. Lekarze odradzali jej tak częste wstrzykiwanie wypełniacza, jednak ona szuka kosmetyczek, dla których to nie problem.

Aby mieć pieniądze na wszystkie zabiegi zarówno dla siebie, jak i dla mamy, Kayla w wieku 18 lat została striptizerką. To córka zarobiła większość pieniędzy, za które kobiety się zoperowały. Potem poszła o krok dalej i znalazła sponsora - był nim bogaty, żonaty 50-latek, który nie szczędził pieniędzy na zachcianki Kayli i Georginy. W sumie kobiety "włożyły" w swoje ciało ponad 270 tysięcy złotych. Planują jeszcze liposukcję i znaczne powiększenie pośladków.

- Jestem szczęśliwa, że się realizuje i przy okazji płaci za moje zabiegi. Nie widzę problemu w tym, że ktoś ją sponsoruje, ponieważ dzięki temu żyjemy jak w bajce - opowiada Georgina. Jej córka jest teraz w ciąży i nie planuje przystopować z operacjami.

Zobacz także:

  1. 10 zdjęć najlepiej zakamuflowanych kotów. Znaleźć ich nie potrafi niemal nikt
  2. Była zjawiskowo piękna, zazdrosna żona oblała ją spirytusem i podpaliła. W końcu pokazała swoją twarz, zdjęcia mogą być wstrząsem
  3. Niebywałe zdjęcia z dawnych czasów, które wzruszają do łez. Niektóre mogą być wstrząsem, szczególnie dla młodych
  4. Rówieśnicy okrutnie szydzili z powodu jej włosów. Dziś nie jest im już do śmiechu, jej widok odbiera mowę

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć, jak przerażająco wyglądają kobiety.

Źródło: Popularne

Następna strona