Mama myślała, że jej mały synek zachorował na ospę. Diagnoza ścięła ją z nóg, to choroba, z którą rodzą się 2 osoby na milion

Mama
Facebook/Daniel Langham
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Szczęśliwa rodzina

Mama będąc w ciąży nie wiedziała, że jej syn urodzi się chory. Żadne z przeprowadzonych przed porodem badań nie wskazywało na to, by dziecku cokolwiek dolegało. Lekarze po pojawieniu się na świecie maluszka, nie zorientowali się, że małemu coś dolega.

Z biegiem czasu na ciele dziecka zaczęły pojawiać się wypryski sugerujące, że ma ospę. Mama udała się z synkiem do lekarza, ale oni nie potwierdzili jej przypuszczeń. Mały był zdrowy, tak brzmiała diagnoza. Jednak niepokój rodziców rósł, gdy na ciele ich dziecka pojawiały się kolejne plamki, bąble i wypryski.

Postanowili zasięgnąć porady dermatologów, dopiero po dokładnym przebadaniu wyprysków doszli do tego, co dolega dziecku. Ich diagnoza była przerażająca., rodzice nigdy nie słyszeli o takiej chorobie. Nie wiedzieli, co mają zrobić i ile mają czasu. 

Ich syn rośnie, a jego plamki razem z nim. Na ulicach, w przedszkolu czy w sklepach malec wzbudza ogromną ciekawość przechodniów. Rodzice nie mają siły już reagować i chcą, by jak najwięcej osób dowiedziało się o chorobie ich dziecka.

- Ludzie zawsze pytają, czy ma ospę. Często też patrzą się na niego na ulicy i pokazują go palcami. Nie podchodzą blisko, bo boją się, że mogą coś od niego złapać - mówi mama chłopca.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcie chłopczyka i poznać jego chorobę.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  2. Powalające zdjęcia z rosyjskich ślubów. Widać, że ten kraj to stan umysłu, ale przy ostatnim zdębiejecie
  3. Rodzina i przyjaciele nie akceptują jej 19-letniego męża. Twierdzą, że różnica wieku między nimi jest chora, zdjęcia pary mogą być wstrząsem dla wielu

Następna strona