Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała

1 Mama
YouTube/Cheese Pups
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Mama zakłada kamery w pokoju dziecka

Mama za wszelką cenę chciała się dowiedzieć, czemu jej córeczka błąka się po nocach po domu. Postanowiła przeprowadzić małe śledztwo, żeby poznać prawdę. Z pomocą męża założyła w pokoju dziecka kamerę. Po nocy rodzice odtworzyli nagranie i nie mogli uwierzyć w to, kto pojawia się w nocy w pokoju ich małego dziecka.

Rodzice nie podejrzewali małej o lunatykowanie, gdy kilkukrotnie przyłapali ją w mieszkaniu w nocy na błąkaniu się, ich córeczka nie spała. Nie mieli też powodu, by podejrzewać, że śnią jej się koszmary i z przerażeniem biegnie do rodziców. Nigdy w nocy się nie obudził ich płacz dziecka, mała też nigdy nie mówiła im, że pojawiają się u niej przerażające syn. 

Zdradziła im tylko tyle, że w jej pokoju pojawiają się goście, którzy budzą ją i namawiają, by natychmiast wstała i spełniła ich prośbę. Zaniepokojeni rodzice historią dziecka nie wiedzieli, kto taki może pojawiać się w mieszkaniu. Gdyby była to jakaś obca osoba, to na pewno, któryś z ich psów, by się obudził i zaczął szczekać, budząc rodziców. 

Nagranie z kamery zdradziło sekret nocnych gości i wędrówek ich córeczki. Rodzice długo nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli na filmie. Opublikowali go w internecie jako przestrogę dla innych rodziców. Chcą, żeby każdy wiedział co może wydarzyć się, gdy dziecko chodzi w nocy po mieszkaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb miał się odbyć lada dzień, trumna z ciałem była już w krematorium. Nagle na komisariacie policji zadzwonił telefon
  2. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
  3. Nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje znany polski muzyk, miał tylko 30 lat  
     
     

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć kto pojawił się w pokoju dziecka.

Następna strona