Mama chciała tylko zabrać córkę na wycieczkę. Obie nie żyją, fakty w tej sprawie mrożą krew w żyłach

Mama
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Mama zabrała swoją małą córkę na zakupy. Gdy opuszczały dom nikt nie spodziewał się tak tragicznego zakończenia ich wspólnego wypadu. Te wydarzenie na pewno odbiło ogromne piętno na życiu ojca i męża, który nie mógł pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Fakty w tej sprawie mrożą krew w żyłach. Wszyscy z niecierpliwością czekają na rozwiązanie tej tajemniczej sprawy.

Mama i córka lubiły spędzać ze sobą czas i niejednokrotnie wybierały się na wspólne zakupy. Ten wypad, jak zeznaje mąż 32-letniej kobiety, znacznie różnił się od poprzednich. Dwie rzeczy przykuły szczególną uwagę zaniepokojonego mężczyzny, co przyczyniło się do tego, że postanowił szukać pomocy. O tym, co rozbudziło jego czujność, dowiecie się w kolejnych stronach naszej galerii.

Informacje, jakie dostał od policji, z pewnością były dla niego ogromnym ciosem. Nikt nie spodziewał się, że zwykły wyjazd na zakupy może zakończyć się tak tragicznie. Okoliczności śmierci obu kobiet na razie owiane są tajemnicą, znamy jednak kilka szczegółów ujawniających najistotniejsze fakty. Wszyscy z niecierpliwością wyczekują rozwiązania tej zagadki.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy kilka faktów, które z pewnością przykują Waszą uwagę. Kliknij "Następna Strona" żeby poznać zgromadzone do tej pory informacje.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. To dlatego tacy są? Rodzinne tragedie największych polskich polityków
2. Nowotwór oka łatwo pomylić z innymi chorobami. Sprawdź jak wyglądają pierwsze objawy
3. Kinga Duda w ciąży?! Plotki o córce prezydenta nie cichną, a niektóre fakty zaskakują

Następna strona