Polskie gwiazdy 40+, które zostały mamami w "słusznym wieku". Rekord należy do 60-latki!

Mama
.
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Mama to bardzo ważna i odpowiedzialna rola. Niektóre kobiety bardzo szybko decydują się na macierzyństwo, inne z kolei czekają do odpowiedniego według nich momentu. Chcą być dorosłe i w pełni świadome podjętej decyzji o posiadaniu potomstwa. Dziś przedstawimy 10 gwiazd, które urodziły swoje pociechy, mając ponad 40 lat. Jedna z nich urodziła nawet bliźnięta w wieku 60 lat.

Mama w momencie przyjścia na świat dziecka staje się odpowiedzialna za jego życie. Już nie jest niezależną osobą, ale musi myśleć również o tym malutkim człowieczku. Niektórzy uważają, że nie ma odpowiedniego momentu na dziecko, ponieważ zawsze jest coś. Praca, studia, kariera i w jakimś momencie swojego życia zapomina się o tym, że gdzieś tam po drodze umknął ci etap, w którym pojawia się niemowlę. Macierzyństwo trudno jest zaplanować, zwłaszcza że na niektórych spada zupełnie znienacka, mimo że niczego takiego nie planowali.

Od wielu lat ciąża po 35. roku życia już raczej nie powoduje zdziwienia. Są jednak gwiazdy, które na macierzyństwo zdecydowały się jeszcze później, bo dopiero mając 40 lat. Całą młodość poświęciły na karierę, a teraz skupiają się na wychowywaniu pociech. W naszej galerii przypomnimy znane i lubiane Polki, które urodziły dziecko po czterdziestce. Jedna z nich, ku zaskoczeniu wszystkich zaszła w ciążę, gdy miała aż 60 lat, to nieprawdopodobne.

Kliknij Następna Strona, żeby sprawdzić, kto urodził w późnym wieku.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kupiła dzieciom jajko za 100 złotych. Zamarli, kiedy wyszło z niego zadziwiające stworzenie
2. Do swojego domu przygarnęli 11 dzieci. Kiedy pracownik społeczny zobaczył, co z nimi robili, mógł się tylko pomodlić
3. Masz taką szufladę pod piekarnikiem? Jej prawdziwe znaczenie jest zupełnie inne niż myśli większość osób
4. 15 faktów o puszczaniu bąków, które wprawiają w osłupienie. Po ostatnim nigdy nie spojrzysz na dziewczynę tak samo
 

Następna strona