Była w ciąży 27 razy, urodziła 69 dzieci. Wydarzyło się naprawdę, jak to możliwe?

Autor Mateusz Sidorek - 17 Maja 2020

Ta mama okazała się niezwykle płodną kobietą. Fiodorowa Wasiljewa zaszła w ciążę aż 27 razy i urodziła 69 dzieci. Chociaż może wydawać się to niemożliwe, historia ta wydarzyła się w Rosji XVIII wieku. Przypatrzcie się uważnie zdjęciom, które przedstawiają Rosjankę i jej wszystkie pociechy. Nieprawdopodobne zjawisko skomentowali eksperci.

ZOBACZ TAKŻE: Rozmawiał z polskim bohaterem, nagle usłyszeli syreny radiowozów. Niebywałe sceny, ciężko powstrzymać łzy

Mama żyjąca w Rosji w XVIII wieku zapisała się na kartach historii dzięki swojej płodności. Większość osób stwierdziłoby, że to niemożliwe, ale kobieta urodziła aż 69 dzieci. Jeszcze bardziej zastanawiający jest fakt, że nikt nie wie, jak naprawdę się nazywała. Fiodorowa otrzymała imię i nazwisko po swoim mężu, Fiodorze. Mężczyzna został ojcem łącznie 87 dzieci.

Mama, która rodziła 27 razy

Fiodorowa Wasiljewa to prawdopodobnie najbardziej znana mama w Rosji. Jej życiorys jest tak zaskakujący, że do pewnego czasu wiele osób uznawaje jej historię za fikcyjną. Jednak po opublikowaniu archiwalnych zdjęć, wszyscy zaniemówili. Okazało się, że Rosjanka faktycznie żyła w XVIII wieku i zaszła w ciążę 27 razy. Specjaliści wypowiedzieli się na temat jej płodności.

Zdaniem wielu lekarzy fakt, że ta mama urodziła 27 razy może zaskakiwać. Jednak jeśli przyjrzymy się portretowi kobiety, znajdziemy w jej historii kilka jeszcze bardziej zadziwiających faktów. Razem ze swoim mężem najprawdopodobniej stali się jedną z najbardziej znanych par w Rosji. W dalszych zdjęciach opublikowanych w materiale wideo zachowaliśmy kilka ciekawostek. Niezwykłą historię przekazał portal Kobiety.pl.

Kliknij "Dalej", aby poznać więcej faktów z życia tej kobiety

  1. Mama zmarła na raka, zostali z babcią w okropnych warunkach. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała
  2. Po śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyć
  3. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  4. Edyta Górniak napisała list do Łukasza Szumowskiego. Bardzo mocne słowa, szczęka opada

źródło: Kobieta.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News