10 lat temu została mamą ośmioraczków. Po latach nie tylko dzieci zmieniły się nie do poznania, ale i ona

Mama ośmioraczków
Instagram/nataliesuleman
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Mama ośmioraczków

Mama wydała na świat ośmioro dzieci, dzięki czemu nie tylko trafiła do księgi rekordów Guinessa, ale i stała się jedną z najpopularniejszych matek na świecie. Od porodu niedawno minęło 10 lat, a kobieta postanowiła opublikować świeże zdjęcia dzieci. Zmieniły się niesamowicie, ale i tak największą metamorfozę przeszła ich rodzicielka.

Do zapłodnienia doszło na skutek zapłodnienia in vitro. Natalie Suleman spodziewała się, że urodzi siedmioro dzieci. Nie tylko ona była w szoku, gdy podczas porodu na świecie pojawiło się dodatkowe maleństwo, lekarze też nie spodziewali się kolejnej istoty. Dzieci przyszły na świat jako wcześniaki, bo 9 tygodni przed planowanym porodem.

W styczniu 2009 roku na świecie pojawili się: Jozjasz, Jeremiasz, Makai, Jonasz, Nariyah, Izajasz, Noe i Maliya. Przy doborze imion mama kierowała się postaciami występującymi w Biblii. 

Natalie regularnie zaczęła publikować na Instagramie zdjęcia swoich pociech. Widać, że kobieta jest dumna ze swoich dzieci. Uwagę na zdjęciach przykuwa także jej sylwetka. Bo to, że dzieci wyrosły nie jest żadnym zaskoczeniem, ale tak fenomenalny wygląd kobiety po urodzeniu ośmiorga dzieci zachwyca. Jak przyznaje mama, najważniejszą rolę w powrocie do sylwetki z przed ciąży odegrała aktywność fizyczna.

 

Kliknij "Następne zdjęcie" aby zobaczyć kolejną, rodzinną fotografię.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  2. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  3. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: lolmania

Następna strona