Wychowała 12 dzieci, nigdy nie miała czasu dla siebie. Dopiero po latach przeszła metamorfozę, której efekty są powalające

Mama
Kadr z programu "Druga twarz"
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Mama 12 dzieci przez większość swojego życia była zajęta ich wychowywaniem. Przez to zupełnie zapomniała o sobie i nigdy nie miała dla siebie czasu. Dopiero po kilkunastu latach przeszła ogromną metamorfozę, która z pewnością odmieni jej życie, efekt końcowy powala na kolana.

Mama została zgłoszona do programu "Druga twarz" przez swoje dzieci. Kobieta jest matką siedmiu synów i pięciu córek. Pierwsze dziecko urodziła, gdy miała 24 a ostatnie 18 lat później. Aktualnie kobieta ma 55 lat i w końcu ma czas, żeby o siebie zadbać. Nie wiedziała jednak, jak się do tego zabrać, dlatego ze wspaniałym pomysłem wyszły jej pociechy.

- Jest to nasza wspólna inicjatywa. Ja nigdy nie widziałam innej mamy, odkąd pamiętam, to zawsze wyglądała tak samo. Rzadko chodzi w sukienkach, a jak już, to w jednej na kilka uroczystości. Chcemy, aby mama wyglądała elegancko, nie tak jak na co dzień. Powinna powiedzieć 'stop', jeśli chodzi o dzieci, dom, pranie, sprzątanie gotowanie. Żeby wreszcie zadbała o siebie, a nie o nas - powiedziała jedna z córek.

Ta metamorfoza zaskoczyła chyba wszystkich. Zdecydowanie tę zmianę można zaliczyć do jak najbardziej udanych. Iwonie w końcu udało się uwierzyć w siebie. Widzowie programu również są pod wrażeniem. Pod zdjęciem bohaterki na Instagramie pojawiło się wiele słów zachwytu.

- Odmłodziliście tę kobietę o 20 lat, pięknie wygląda... Brawa i gratulacje dla całej Ekipy "Druga twarz". Jak dla mnie metamorfoza bardzo się tej Pani należała i wygląda przepięknie. Na zdjęciu "po" widzę babkę z superenergią! - pisze jedna z internautek.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak krok po kroku wyglądała jej metamorfoza, oraz finalny, oszałamiający efekt końcowy.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się, co wyznała kobieta podczas rozmowy z ekspertami.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Agata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłów
2. Zastanawiasz się, jakie paznokcie hybrydowe zrobić tym razem? Oto zestawienie najlepszych trendów na jesień 2019, każdy z nich jest wyjątkowy!
3. Zaadoptowała psa i poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Jak zobaczyła, co robią w łóżku, natychmiast zaczęła nagrywać

Następna strona