Mieszka z tysiącem kotów, została ich mamą. Widząc zdjęcia jej domu usiądziecie, ostatnie powala

Mieszka z tysiącem kotów, została ich mamą. Widząc zdjęcia jej domu usiądziecie, ostatnie powala
YouTube/ Barcroft TV
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Mieszka z tysiącem kotów, została ich mamą. Widząc zdjęcia jej domu usiądziecie, ostatnie powala

Mama to dumny tytuł - ale dla niektórych równie dumny jest tytuł kociej mamy. Tak stało się w przypadku tej kobiety, która udostępniła swój dom ponad tysiącu kotów. Zwierzęta nie są jej stałymi lokatorami, ale Lynea Lattanzio robi wszystko co w jej mocy, aby przygotować je do znalezienia stałych domów. To, co udało jej się zbudować, budzi podziw. Mimo natłoku zwierząt jest zaskakująco czysty.

Mama kotów wkłada ciężką pracę w ich wychowanie

Kocia mama ma bardzo wiele roboty ze swoimi kocimi dziećmi. Poza tym, że trzeba je nakarmić i po nich posprzątać, niezbędne są również regularne badania u weterynarza oraz pomoc behawiorysty. Koty mają później trafić do stałych domów, których właściciele będą mieli pewne oczekiwania od swoich nowych pupili.

Lynea wie, co robi. Jest z wykształcenia pielęgniarką weterynaryjną, ma więc wszelkie uprawnienia do tego, aby zajmować się przystosowaniem kotów do życia w ludzkiej rodzinie. Chociaż biorąc pod uwagę ich zagęszczenie w jej domu, można mieć wątpliwości, kto tak naprawdę tutaj dowodzi.

Wszystko zaczęło się jeszcze w latach 90., kiedy to Lynea pod swój dach przyjęła 15 kotów. Zabrała je ze schroniska, aby uratować je przed uśpieniem. Wiedziała, że potrafi sobie z nimi poradzić, a jej talent do opieki nad kociakami prędko dostrzegli wolontariusze. 

Kobieta korzysta z regularnego wsparcia ze strony wolontariuszy

Dzięki temu nie jest sama z tym ogromnym wyzwaniem. Rocznie opieka nad 1100 kotami kosztuje około 1,6 miliarda dolarów - te pieniądze Lynea zbiera pośród tych, którzy skłonni są finansować dach nad głową jej futrzanym przyjaciołom. Poza tym regularnie odwiedzają ją wolontariusze, którzy pomagają przy karmieniu i sprzątaniu.

Patrząc na zdjęcia, nie sposób nie zauważyć, że mimo pozornej dominacji zwierzaków, Lynea wydaje się faktycznie być "u siebie". Pewnie siada na kanapie obok kilkunastu ze swoich podopiecznych, którzy spieszą, by ustąpić jej miejsca. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak wygląda kuchnia w kocim domu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Myślała, że znalazła pod drzwiami psa. Wkrótce odkryła z jak groźnym zwierzakiem miała do czynienia (zdjęcia)
  2. Zgwałcili ją ponad 400 razy w 40 dni. Wypalili gałki oczne, wymyślili tortury jakich nie pokazują nawet w horrorach

źródło: webniusy

Następna strona