Dzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postów

Mama
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Mama zawsze chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Niektóre z nich jednak stanowczo przesadzają i z tego powodu często robią z siebie pośmiewisko w internecie. Ich dzieciom można jedynie współczuć oraz mieć nadzieję, że nie pójdą w ślady swoich rodziców. Przedstawiamy 8 najbardziej żenujących postów, które w mgnieniu oka obiegły sieć.

Mama to niewątpliwie jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Co by nie zrobiła, zawsze będziemy ją kochać. Niektóre z nich jednak robią z siebie prawdziwe pośmiewisko w Internecie, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Mowa o tak zwanych "mamach na pełen etat", które w życiu nie zajmują się niczym innym niż wychowanie swoich ukochanych maleństw, które często są przez nie nazywane "bombelkami".

W internetowym slangu utarło się, że takowa kobieta nazywana jest "madką". Bardzo często spotykamy się z wszelkiego rodzaju głupotą w internecie. Ludzie bardzo często robią to zupełnie nieświadomie, myśląc, że ich zachowanie jest jak najbardziej w porządku. W mgnieniu oka stają się jednak pośmiewiskiem, a konsekwencje udostępnianych przez siebie treści mogą odczuwać przez długie lata. 

Wiadomo nie od dziś, że dziecko jest oczkiem w głowie każdej mamy, jednak madki bardzo często nie biorą nawet pod uwagę istnienia innych dzieci. Posty, w których wykłócają się pomiędzy sobą, stają się prawdziwymi hitami, które śmieszą ludzi bardziej niż kabaret. Bardzo szybko również rozprzestrzeniają się po całej sieci, trafiając na różne portale. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 8 najbardziej żałosnych postów. Uwaga, od niektórych zaczyna parować mózg, ale spokojnie, bycie madką raczej nie powinno być zaraźliwe.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszy z nich.

ZOBACZ TAKŻE: 
1. Pokazali najgorsze hotele, w jakich byli. Na ten widok włosy stają dęba, ale 8 zdjęcie przerasta wszystko, co widzieliście
2. Kobiety zobaczyły swoje dłonie i niemal zaczęły płakać. Oto 12 zdjęć paznokci hybrydowych jak z koszmaru
3. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
 

Następna strona