Niewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcej

Autor Weronika Wasiak - 7 Lutego 2020

Najmłodsza mama na świecie do dziś budzi wiele dyskusji wśród społeczeństwa, które spekuluje, czy podobne zdarzenie rzeczywiście mogło mieć miejsce. Wielu wątpi, by zaledwie 5-letnia dziewczynka, która notabene sama była jeszcze dzieckiem, mogła urodzić dziecko, sugerując się przy tym zwykłą biologią. Przedstawiane fakty zdają się jednak potwierdzać, że wszystko jest prawdą, a cała historia po prostu odbiera mowę.

Jako najmłodsza mama ustanowiła rekord świata, którego na szczęście do dziś nie udało się nikomu przebić. W 1939 roku zaledwie 5-letnia Lina Medina z Peru, udała się z rodzicami do lekarza, bowiem zaniepokoił ich nienaturalnie rosnący brzuch dziewczynki. Specjalista odkrył wówczas, że nieletnia jest w 7. miesiącu ciąży, na co jej matka wyznała, że córka rzeczywiście dostała pierwszej miesiączki już w wieku 3 lat.

Okoliczni mieszkańcy nie mogli uwierzyć, że dziecko urodziło dziecko - tym bardziej, że do dziś pozostaje tajemnicą kto był ojcem. Na świat poprzez cesarskie cięcie przyszedł zdrowy, ważący 2,7 kg chłopiec, któremu nadano imię Gerardo Medina: na cześć lekarza zajmującego się Liną. Do 9. roku życia malec był przekonany, że Lina jest jego siostrą, a nie matką. Tymczasem, choć już w tę historię ciężko jest uwierzyć, przypadków podobnych do 5-latki jest więcej, a jeśli chcesz poznać kolejny, koniecznie zajrzyj dalej.

Kliknij "Następna strona", by poznać kolejną historię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podczas remontu strychu znaleźli przypadkiem dziwne pudełka. Gdy je otworzyli, pobledli
  2. Przed śmiercią Romuald Lipko wyjawił dotąd nieznane fakty. Zdradził jak naprawdę wyglądały ostatnie chwile Anny Jantar
  3. Mama 3 dzieci w rok schudła prawie 40 kg. Niesamowita metamorfoza, zmieniła się nie do poznania
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News