35 lekarzy nie miało pojęcia, jak mu pomóc. Wtedy matka wpadła na ryzykowny pomysł, którego skutki powalają na kolana

Mama
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Mama nie mogła znieść cierpienia swojego dziecka, które każdego dnia musiało zmagać się z niewyobrażalnym bólem. 35 lekarzy rozłożyło bezradnie ręce, ponieważ nie miało pojęcia, jak mogłoby pomóc małemu chłopcu. W końcu kobieta przy zachowaniu zimnej krwi i zdrowego rozsądku, postanowiła zacząć go leczyć na własną rękę. Skutki jej działań rzucają na kolana.

Mama jest osobą, która nigdy nie przechodzi obojętnie obok krzywdy swojego dziecka. Każdego dnia rozgrywa się mnóstwo dramatów matek, które muszą bezradnie patrzeć na to, jak ich pociechy cierpią na różne choroby i dolegliwości. Z niektórymi schorzeniami nawet lekarze nie potrafią im pomóc.

W takiej właśnie sytuacji znalazła się Stephanie Smith, której mały synek cierpiał na nietypową chorobę skóry. Każdy, nawet najmniejszy dotyk powodował u chłopca powstawanie otwartych ran i ból nie do zniesienia.

Identyczny skutek wywoływało używanie płynów do płukania czy też perfum. Kobieta odwiedziła z synem łącznie ponad trzydzieści różnych placówek medycznych. Żaden z lekarzy nie był w stanie prawidłowo zdiagnozować choroby chłopca i przepisać lek, który przyniósłby mu ulgę.

Zdesperowana Stephanie postanowiła zacząć działać na własną rękę. Jej pomysł był bardzo odważny i wymagał od niej dużego poświęcenia. Była jednak w stanie zrobić wszystko, by choć trochę ulżyć dziecku w cierpieniu. Jej rozwiązanie może zaskoczyć nawet lekarzy.

Kliknij Następna Strona i dowiedz się, co zrobiła kobieta.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rodzice co roku filmowali swoją córkę. Uwiecznili jej niezwykłą przemianę od niemowlęcia do pięknej kobiety, na ostatnim zdjęciu to prawdziwa petarda
2. Paznokcie hybrydowe, których na zabawie sylwestrowej będzie ci zazdrościć każda kobieta. Top 10 stylizacji wbijających w fotel
3. Do szamponu dodała szczyptę popularnego składnika, a potem użyła żółtka jaja. Efekt zdumiewa
4. Suchość pochwy to problem wielu kobiet. 5 najczęstszych przyczyn, które niszczą pożycie i powodują ból
 

Następna strona