Śmierć mamy była dla Joanny Koroniewskiej wielkim ciosem. Przegrała walkę z ciężką chorobą

Mama
YouTube / Telemagazyn
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Mama jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego. Joanna Koroniewska ze swoją rodzicielką niestety nie zdążyła spędzić zbyt wiele czasu, a jej śmierć była dla niej ogromnym ciosem. Chociaż na co dzień wydaje się radosną osobą, to w dzieciństwie przeżyła ogromną traumę i wciąż leczy rany po stracie bliskiej osoby. Aktorka wiele w życiu przeszła i nie ukrywa, że miało to ogromny wpływ na to, jak obecnie wygląda jej życie.

Mama Joanny Koroniewskiej odeszła, gdy ta była jeszcze w bardzo młodym wieku. Chociaż kobieta nie daje po sobie poznać, wewnętrznie wciąż cierpi i ubolewa nad tym, że nie ma przy niej jej rodzicielki. Aktorka podczas jednego z wywiadów wyznała, że przeszła w życiu ogromną traumę, która znacznie wpłynęła na jej obecne życie.

Ze względu na skomplikowaną sytuację w domu, Joanna musiała szybko wydorośleć. W jej życiu nie było czasu na zabawy i beztroskie dzieciństwo. Mama jednak starała się jak mogła i robiła wszystko, by zapewnić swoim pociechom godne życie. Już jako 11-latka podjęła się swoich pierwszych prac: sprzątała klatki schodowe i sprzedawała ubrania, by dołożyć się do rodzinnego budżetu.

Jej kariera aktorska rozpoczęła się dopiero w 2000 roku. Wtedy właśnie dostała angaż w jednym z najpopularniejszych polskich seriali M jak Miłość. Wcieliła się tam w postać Małgorzaty Chodakowskiej i dzięki tej roli udało jej się zdobyć dużą rozpoznawalność, która otworzyła jej drzwi do kariery. Jest również związana z teatrem, a oprócz tego zajmuje się także dubbingiem. Chętnie brała udział w programach rozrywkowych, takich jak Taniec z Gwiazdami czy Kocham Cię, Polsko!

Śmierć jej mamy nadeszła niespodziewanie i zdecydowanie za szybko. Joanna wychowywała się bez ojca, zatem jej matka była jedynym wsparciem i osobą, na którą mogła liczyć i której naprawdę wiele zawdzięcza. Ogromnym wsparciem po śmierci rodzicielki była dla Joanny jej babcia Genowefa.

Obecnie celebrytka ma dwoje dzieci i tworzy szczęśliwą rodzinę wraz z Maciejem Dowborem, ale w jej życiu były momenty, w których wątpiła, że kiedykolwiek uda jej się zbudować to, czego sama nie miała. Przedstawiamy kulisy jej dzieciństwa oraz to, przez co musiała przejść. Jej życie nie było usłane płatkami róż.

Kliknij "Następna Strona" żeby sprawdzić, na co i kiedy zmarła jej mama.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi Krystyny Pawłowicz. Oberwało się nawet Wieniawie!
2. Lekarze polecają rewelacyjną 5-dniową dietę. Jest bezpieczna, a efekty powalają na kolana
3. Ona naprawdę tak wyglądała?! Niesamowita metamorfoza Agnieszki Woźniak-Starak [FOTO]
 

Następna strona