Poznajcie 13-stu najmłodszych rodziców na świecie. Sami jeszcze są małymi dziećmi, a zostali mamą lub tatą, niewiarygodne

Mama
.
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Mama jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Wiele kobiet latami przygotowuje się do macierzyństwa i wyczekuje odpowiedniego momentu na decyzję o posiadaniu dziecka. Niektórzy rodzice jednak nie mieli wyboru i rodzicielstwo spadło na nich niespodziewanie w momencie, kiedy jeszcze sami byli dziećmi. Nie uwierzycie, jak dowiecie się, ile lat miała najmłodsza dziewczynka, która została matką. Przedstawiamy 13 najmłodszych rodziców na świecie.

Mama odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka, bywa jednak tak, że kobieta nie do końca jest gotowa do tego zadania. Ciężko przygotować się do roli matki, niektórzy twierdzą nawet, że żaden moment nie jest odpowiedni, bo nigdy nie wiadomo, czego możemy się spodziewać, ani jak zachowamy się w momencie, kiedy dojdzie do tego, że tymi rodzicami już zostaniemy. W jednych drzemie rodzicielski instynkt, a drudzy w ogóle go w sobie nie mają. Oczywiście jest to sprawa indywidualna każdego człowieka i nie ma na to żadnej reguły.

Należy jednak wspomnieć, że wychowanie dziecka wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, poświęceniem i wieloma wyrzeczeniami. Ciężko o pełne poświęcenie i egzekwowanie odpowiedzialności od kogoś, kto sam jeszcze jest dzieckiem w wieku szkolnym. Odpowiadanie za życie drugiego człowieka to niezwykle ciężkie zadanie, nawet dla osób, które już dawno są dorosłe i wydają nam się idealnymi kandydatami na rodziców.

Patrząc na niektóre przypadki z naszej galerii aż trudno uwierzyć w to, że tak małe dziewczynki były w stanie nosić w sobie drugiego człowieka przez 9 miesięcy. W niektórych przypadkach ich dzieci wzięły z nich przykład, zatem młode matki zostały również młodymi babciami. Chociaż mogłoby się wydawać, że w większości tych sytuacji chłopak będzie starszy od dziewczyny to ku naszemu zdziwieniu nie zawsze tak było, a różnice wieku między zakochanymi były naprawdę szokujące.

Mimo tego, że wiek bohaterów, których przedstawiamy, jest różny, łączy ich jedna rzecz, wszyscy zostali rodzicami w czasie, gdy sami byli jeszcze dziećmi. Przedstawiamy 13 najmłodszych rodzicieli na świecie.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwszą parę, która bardzo szybko doczekała się potomstwa.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Następna strona