Zrozpaczona mama ze łzami w oczach apeluje do wszystkich rodziców. Skandaliczna historia, jej mały synek walczy o życie

Mama apeluje do rodziców
facebook.com Sara Hernandez
Wstecz

1 z 6

Dalej

Rozpaczliwy apel matki

Zdruzgotana mama nie potrafi rozumieć, dlaczego na jej rodzinę spadł taki dramat. Przeżywając niewyobrażalny koszmar postanowiła zaapelować do wszystkich rodziców. 

Załamana i zrozpaczona mama nie wie, co robić. Jej maleńki synek walczy o życie, choć jeszcze do niedawna był zdrowym i wesołym chłopcem, niespodziewanie całe ich życie wywróciło się do góry nogami. Wszystko zaczęło się dość niewinnie, a całą historię Sara Hernandez opisała na swoim Facebooku. 

- Przyjaciele, oto chwila, w której sytuacja robi się z******cie poważna. Nie będę siedzieć cicho. Mam dość trzymania języka za zębami. To nie jest relacja z Chin. Nie będzie nic o Włoszech.To się dzieje w wiejskich terenach Pensylwanii. Wszystko, co dotychczas działo się jedynie w przerażających nagłówkach gazet, teraz stało się moim osobistym koszmarem - zaczęła. Gdy tylko spostrzegła, że z jej synkiem jest coraz gorzej zrozumiała, że mógł on zarazić się koronawirusem. To, co wydarzyło się później, zwyczajnie odbiera mowę. 

Kliknij "Następna strona, by poznać całą historię. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tragiczne wiadomości z Małopolski. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn, trzeci walczy o życie
  2. 8-latka z Wielkopolski zarażona koronawirusem. Miała tylko jeden, bardzo nietypowy objaw, warto wiedzieć
  3. Kobieta nie mogła wyjść z domu. Pewnego dnia zobaczyła pod drzwiami psa z listem w zębach, przeczytała i zalała się łzami
Następna strona