Publiczność i widzowie wstrzymali oddech. Tak niebezpiecznego występu w "Mam talent" jeszcze nie było, drobny błąd mógł zakończyć się śmiercią

Mam talent
YouTube / America's Got Talent
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Mam talent to jeden z tych programów, które potrafią zaskoczyć publiczność. Nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Jeden mężczyzna jednak przeszedł samego siebie i przygotował występ, który sprawił, że cała publiczność na chwilę wstrzymała oddech. To jeden z najbardziej niebezpiecznych występów w tym show. Wystarczył jeden mały błąd, a mogło się skończyć katastrofą.

Mam talent to program, który nie tylko w naszym kraju cieszy się wielką popularnością i zainteresowaniem widzów. Show polegające na odkrywaniu wielkich talentów stało się globalnym i zyskującym na popularności fenomenem. Niektóre występy potrafią wzbudzić prawdziwe emocje. Zwłaszcza te wiążące się z dużym niebezpieczeństwem, kiedy cała publiczność na moment wstrzymuje oddech i przez palce przygląda się temu, co się wydarzy.

W amerykańskiej edycji programu pewien mężczyzna przeszedł samego siebie. W historii tego show chyba nie ma osoby, która wpadła na równie szalony i niebezpieczny pomysł. Jury i publiczność nie mogli uwierzyć w to, co widzą na własne oczy. W tym przypadku wystarczyła dosłownie sekunda nieuwagi i mogło dojść do poważnego wypadku, którego skutkiem mogła być nawet śmierć.

Kiedy jednak wszystko dobrze się zakończyło, wszyscy odetchnęli z ulgą, a ich miny były dosłownie bezcenne. Sam uczestnik nie mógł uwierzyć w to, że wszystko poszło zgodnie z planem i udało mu się zrobić pokaz, jakiego jeszcze nie było i na pewno długo nie będzie. Z całą scenografią potrzebną do wykonania swojego zadania nie zmieścił się do studia, dlatego widownia wraz z jurorami musiała opuścić miejsce nagrań i udać się na dwór, a to, co ukazało się ich oczom, wprawiło ich w osłupienie. To wielkie szczęście, że nic się nie stało. Ten występ zostanie zapamiętany na bardzo długo.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, co zrobił mężczyzna.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ułóż dłonie w taki sposób. Efekty bardzo Cię zaskoczą, niebywałe
2. W polskim mieście otwarto kawiarnię dla kotów. Zdjęcia jej wnętrza i klientów są powalające
3. 7 najpiękniejszych wzorów na paznokcie hybrydowe. 6. odbiera mowę, każda kobieta chciałaby go mieć
 

Następna strona