Występ kotów w Mam talent sprawił, że widownia wstrzymała oddech. Pokazały umiejętności, jakich mógłby im pozazdrościć każdy pies

Scenę Mam Talent opanowały zdolne koty
youtube.com/America's Got Talent @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Scenę Mam Talent opanowały zdolne koty

W programie Mam Talent pojawiają się osoby chcące zaprezentować różne umiejętności. Czego tam nie było: stepowanie, śpiewanie, akrobacje, jedzenie parówek na czas. Zwierzęta również chciały pokazać, na co je stać.

Koty raczej nie należą do zwierząt, które dają się ułożyć po swojemu. Każdy futrzak ma swój charakter - jeden jest spokojny i leniwy, a drugi nie będzie znał słowa "uległość" i będzie wulkanem energii. Chadzające swoimi ścieżkami koty trudno nauczyć innych komend oprócz reakcji na imię.

Psy potrafią rozróżniać komendy i rozumieją niektóre słowa, a koty bazują na tonie głosu właściciela. Być może to jest powodem długiej nauki sztuczek, które pies może opanować w jeden dzień. Właściciele futrzaków czasem chwalą się, że kot reaguje na "chodź", "jeść", "zejdź", "poproś", "hop", ale są to wyjątki.

Jednak koty z grupy Savitsky Cats, które występują w Big Apple Circus, są niesamowicie zdolne. Musiały więc pojawić się w programie Mam Talent. Od szoku, do zachwytu, przez odgłosy totalnego rozczulenia - publika je pokochała. Koty przedstawiły kilka niesamowitych umiejętności - to nie były zwykłe komendy. W galerii można zobaczyć co takiego wyprawiały na scenie. Niewiele kotów byłoby chętnych na takie akrobacje, nawet za worek przysmaków.

Co ciekawe, wszystkie koty występujące w przedstawieniach są uratowane prosto z ulicy lub adoptowane ze schroniska. Nie traktuje się ich źle, nic nie jest robione na siłę - gdyby było, od razu wysunęłyby ostre pazury i odmówiłyby współpracy. Ciekawskie i łase na przysmaki ogoniaste na początku bardzo bały się świateł, tłumu ludzi i oklasków, które je rozpraszały. Teraz wydaje się, że są stworzone do występów na scenie.

Kliknij "Następna strona" aby dowiedzieć się, jakie sztuczki zaprezentowały zdolne koty.

Zobacz także:

  1. Dzieci zrzuciły psa z 2. piętra prosto na beton. Wstrząsające zdjęcia, ostatnie tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Tak teraz wyglądają córki Marty Kaczyńskiej. Ostatnie zdjęcie powala na kolana
  3. Stacja benzynowa obiecała darmowe paliwo dla osób tylko w bikini. 9 zdjęć, na których mężczyźni wykazali się niebywałą kreatywnością
  4. Goście przecierali oczy. Dziewczynka podeszła pod ołtarz i wywróciła ślub do góry nogami

Następna strona