Widzowie pokochali Klaudię za pierwszą edycję "Mam Talent". Jej dzisiejsze zdjęcia są powalające, aż trudno uwierzyć

Mam Talent
MARCIN SMULCZYNSKI East News
Wstecz

1 z 8

Dalej

1.

"Mam Talent" otworzył drogę do kariery wielu utalentowanym uczestnikom, ale mało kto zapadł Polakom w pamięć tak jak skromna 11-latka z głosem jak dzwon i anioł jednocześnie. Echa po jej występie nie milkły bardzo długo, jednak trudno się temu dziwić. Z tak małego ciałka wydobyły się dźwięki, o których marzy wiele wokalistek i w większości przypadków pozostanie to jedynie w sferze ich marzeń. Klaudia Kulawik zelektryzowała wszystkich swoim występem, trudno uwierzyć jak wygląda teraz.

Klaudia Kulawik pojawiła się w programie "Mam Talent" emitowanym przez TVN mając zaledwie 11 lat. To bardzo młody wiek na rozpoczynanie kariery, ale rodzice wykazali się ogromną czujnością i zręcznie poprowadzili zawodowe losy swojej córki. Mimo wszystko czas biegnie nieubłaganie i Klaudia Kulawik, już dawno nie jest tą małą dziewczynką jaką pamięta większość z nas. Jej dzisiejsze zdjęcia są powalające, aż trudno uwierzyć w to, jak bardzo się zmieniła. 

Kliknij "Następna strona", aby przekonać się, jak wygląda dzisiaj 

  1. Zostawili psa na pewną śmierć, ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Dziś jest gwiazdą internetu
  2. Tuż po ślubie nie poznał swojej żony. Przeżył wstrząs, konieczna była wizyta u lekarza
  3. Opublikowali zdjęcie z wakacji w sieci i zauważyli, że ludzie dziwnie na nich patrzą. Dopiero wtedy zauważyli szczegół przy fotografii
  4. Kotka o 2 pyszczkach została okrzyknięta najpiękniejszym kotem świata. Jej zdjęcia są zdumiewające

Źródło: Instagram / klaudia.kulawik

Następna strona