Zaniedbane małżeństwo po wielu latach poszło do stylisty. Gdy się zobaczyli po przemianie, nie mogli wydusić słowa

małżeństwo
webniusy.com
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Zaniedbane małżeństwo przeszło prawdziwą metamorfozę

Nawet najbardziej udane małżeństwo z czasem może pokryć się patyną. Przestajemy chodzić na randki, przestajemy się dbać o swój wygląd, flirtować i słuchać wzajemnych potrzeb. Rutyna i codzienność sprawiają, że zapominamy, co nas zauroczyło w tej drugiej osobie.

Z tym problemem wałczyło małżeństwo Eleny i Eugene'a. Para zaczęła żyć według bardzo popularnego scenariusza, przygotowanego specjalnie dla małżeństw z dużym stażem -on przestaje się golić, wizyty u fryzjera uznaje za zbyteczny luksus, a po przebudzeniu zakłada pierwszy lepszy zmechacony sweter, który akurat wystaje z szafy. Bez względu na to, czy idzie z żoną na spacer, czy jedzie na ryby - ma na sobie tę samą kamizelkę.

Małżeństwo z takim mężczyzną nie wydaje się być wspaniałą przygodą, ale Elena też nie jest święta. Ubiera się jak zabiegana mama nowo narodzonych dzieci, która nie ma czasu zastanowić nad tym, co na siebie włożyć. Problem w tym, że Elenie nie miała małych dzieci. Jest po prostu znudzona. Kok spięty ołówkiem to jej ulubiona fryzura od kilku lat.

Na szczęście Eugene i Elena w porę zorientowali się, że ich małżeństwo bardziej niż film romantyczny, zaczyna przypominać czarną komedię. Para zdecydowała się poprosić o pomoc kogoś, kto zmienił już nie jedno małżeństwo.

Kliknij "Następny slajd", jeśli chcesz zobaczyć metamorfozę, jaką przeszło małżeństwo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie TVP pokochali ich za kultowe role w M jak miłość. Już ich nie zobaczymy
  2. Kasia z Królowych życia chciała ukryć przed mediami, robiła co mogła. Właśnie wszystko wyszło na jaw
  3. Prawdziwy powód odejścia księcia Harry'ego jest ukrywany? Media dotarły do gigantycznego skandalu, nikt nie miał pojęcia

źródło: Webniusy

Następna strona