Małgorzata Wassermann pokazała swoją prawdziwą twarz! Po ostatnim punkcie opadną wam szczęki

Małgorzata Wassermann
Youtube.com/Cyntia Harasim
Wstecz

1 z 11

Dalej

Obraz medialny Małgorzaty Wassermann nie jest zbyt ciepły i ludzki. Niektórzy uważają ją za kogoś w rodzaju robota, bez emocji i uczuć. Ona sama twierdzi, że tego wymaga jej praca, do której podchodzi najbardziej profesjonalnie, jak potrafi. W trakcie kampanii wyborczej zapragnęła pokazać się z całkiem innej strony. Poznaj niewiarygodne sekrety jednej z najbardziej wyrazistych kobiet związanych z polityką.

Przez media przedstawiana jest jako osoba chłodna, oschła i profesjonalna niczym robot. Z pewnością ma to związek z jej pracą zawodową. Przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold do PiS-u trafiła po wyborach w 2015 roku, w których otrzymała 81 tysięcy głosów i zdobyła mandat poselski. Niektórzy uważają, że rozgłos zapewniła jej katastrofa smoleńska, w której straciła swojego ojca, Zbigniewa.

Małgorzata Wassermann przegrała w II turze wyborów prezydenckich w Krakowie. Otrzymała 35% głosów i uważa to za swój osobisty sukces. Mimo wszystko nie zorganizowała wieczoru wyborczego. Za powód podała trzymanie pieczy nad poniedziałkowymi przesłuchaniami w ramach komisji śledczej ds. Amber Gold. Być może konkurentka Majchrowskiego rządzącego już piątą kadencję nie chciała przyznać się do porażki, ani jej świętować. Wystąpiła jedynie na antenie telewizji wPolsce.pl. Zaznaczyła tam, że nie miała łatwej sytuacji, ponieważ popierała ją Zjednoczona Prawica, a jej rywala pozostałe ugrupowania opozycyjne. Zaprzeczyła również oskarżeniom, że startowała dla samego startowania. Wielu ludzi zarzucało jej brak prowadzenia kampanii wyborczej. Przyznała, że dostawała dziwne telefony, próbujące ją zniechęcić do walki o fotel prezydenta Krakowa.

Tuż przed wyborami w 2015 roku próbowała ocieplić swój wizerunek i udzieliła wywiadów, w których próbowała pokazać swoją ludzką twarz. Przegrana w wyborach nie odebrała jej popularności. Nadal pozostaje jedną z najbardziej wyrazistych postaci Zjednoczonej Prawicy. Czy można ją polubić? W jakich momentach się uśmiecha? Jeśli ma pić alkohol, to jaki? Poznaj ludzką twarz Małgorzaty Wassermann.

Następna strona