Małgorzata Socha nie boi się naturalności. Zdjęcia gwiazdy bez makijażu podbijają internet!

małgorzata socha
Instagram.com/malgosia_socha
Wstecz

1 z 9

Dalej

Małgorzata Socha jest jedną z tych gwiazd, które nie boja się pokazania swojej twarzy bez makijażu. Aktorka chętnie dodaje zdjęcia, na których pozuje w naturalnej odsłonie. Jej fotografie bez makijażu podbijają Internet, a fani aktywnie komentują posty dodawane przez Małgorzatę. Przedstawiamy zdjęcia 39-letniej aktorki bez makijażu.

Małgorzata Socha występuje przede wszystkim w serialach telewizyjnych. W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała w 1998 roku wcielając się w rolę Kate w serialu ,,Złotopolscy". Od 2007 roku gra w serialu ,,Na Wspólnej'' emitowanym przez TVN. W 2012 roku zaczęła się jej przygoda z serialem ,,Przyjaciółki".

Kinowe produkcje, w których zagrała Socha to między innymi cieszący się dużą popularnością film ,,Śniadanie do łóżka", a także ,,Och, Karol 2". Aktorka zyskała sympatię oglądających głównie dzięki swojemu ciepłemu wizerunkowi. Zarówno na ekranie, jak i na swoich prywatnych profilach na portalach społecznościowych Małgorzata sprawia wrażenie sympatycznej kobiety.

5 lipca 2018 roku poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego. Z mężczyzną ma troje dzieci: Zofię, Barbarę i najmłodszego syna, Stanisława.

Małgosia na swoim Instagramie zdobyła 663 tysiące stale obserwujących ją osób, które chętnie udzielają się w dyskusjach pod postami. Wszyscy szczerze kibicują aktorce, a ta w zamian pozwala im zajrzeć do swojego prywatnego życia.

Kobieta uwielbia zdrowy tryb życia. Chętnie uprawia sport, czym chwali się na swoim profilu i zachęca innych do aktywności fizycznej. Zdrowo się odżywia i dba o linie. Zdradza obserwatorom swoje patenty na dbanie o piękną sylwetkę. Poniekąd jej profil zrobił się takim kącikiem, gdzie kobiety mogą wymieniać się przepisami na zdrowe posiłki i wzajemnie się motywować.

Zdjęcia celebrytów bez makijażu zawsze budzą wiele emocji i są chyba najchętniej oglądanymi fotografiami. Wiele znanych osób wstydzi się pokazać w naturalnej odsłonie, ale Małgorzata Socha z pewnością do nich nie należy. Aktorka chętnie pokazuje się bez makijażu. Naturalna odsłona gwiazdy zachwyca fanów niemalże tak samo, jak w pełnym, profesjonalnym makijażu.

- Uwielbiam Cię za tą twoją naturalność i piękno nawet bez makijażu, sukni balowych i blasku fleszy - komentuje jedna z obserwatorek gwiazdy.

Przedstawiamy najpiękniejsze zdjęcia Małgorzaty Sochy bez makijażu.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona