Internautów rozłożyło na łopatki. Do sieci wypłynęły zdjęcia Małgorzaty Sochy, wiele osób może jej tylko pozazdrościć

Małgorzata Socha zdradziła rąbek tajemnicy
instagram.com/malgosia_socha
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Małgorzata Socha zdradziła rąbek tajemnicy

Małgorzata Socha nie dość, że ma nosa do stylizacji i zawsze wygląda szałowo, to jej mieszkanie wygląda jak wyjęte z magazynu wnętrzarskiego. Aktorka ma określony styl i gust, ostatnio uchyliła rąbek tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej mieszkanie w Małachowicach pod Warszawą.

Małgorzata Socha jest wzorem dla wielu osób jeśli chodzi o styl ubierania się. Teraz stała się inspiracją w temacie aranżacji mieszkania. Aktorka zdecydowała się na proste, jasne wnętrza, w których nie ma miejsca na żadne przypadki.

Mieszkanie Małgorzaty Sochy jest urządzone w jasnych kolorach: biel i beż, przełamane gdzieniegdzie szarością wcale nie wydaje się być takie surowe. Przestrzeń jest zapewniona przez duże okna, a aktorka zdecydowała się na wracające do łask okiennice w stylu retro.

Aby mieszkanie nie wydawało się nudne, aktorka ożywia je nie tylko pastelowymi dodatkami takimi jak koce czy poduszki, ale decyduje się na mocne uderzenia koloru. Takie przedmioty jak orientalna, chabrowa waza idealnie nadają się do jasnych wnętrz.

We wszystkich pomieszczeniach znajdują się meble w stylu angielskim. Są proste, solidne i drewniane, bez zbędnych zdobień. W kuchni Małgorzata Socha postawiła na przeszklone szafki z kryształowymi uchwytami - aktorka doskonale zna się na trendach i nic nie jest przesadzone.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć wnętrze mieszkania znanej aktorki. Małgorzata Socha pokazała, że ma niesamowity gust.

Zobacz także:

  1. 11 rzeczy, które najbardziej uszkadzają serce. Każdy z nas ma z nimi styczność
  2. 14 zdjęć, które odbierają mowę. Przy 12. można postradać zmysły
  3. Chorowała na nowotwór, jej życzeniem było, żeby umarła piękna. Zdjęcia z ostatniego pożegnania powalają na kolana
  4. Co się stało ze zjawiskową Nel z "W pustyni i w puszczy"? Dziw bierze, czym się dzisiaj zajmuje

Źródło: Instagram

Następna strona