Wyciekły zdjęcia pokazujące, w jakich warunkach mieszka Małgorzata Socha. Trudno uwierzyć

Autor Irmina Jach - 6 Czerwca 2020

Małgorzata Socha jest posiadaczką luksusowego domu pod Warszawą. Posiadłość w okolicy Michałowic ma 350 metrów kwadratowych. Otoczona jest ogromnym murem, który strzeże prywatności gwiazdy. Działka, na której stoi posiadłość, ma aż 1000 metrów kwadratowych. Aktorka mieszka z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim oraz z trójką dzieci - siedmioletnią Zosią, trzyletnią Basią oraz dwuletnim Stasiem.

Małgorzata Socha jest niewątpliwie ikoną stylu. Jej niesamowite, eleganckie kreacje niezmiennie zachwycają. Aktorka w każdej sytuacji wygląda nienagannie. Wielu fanów zastanawiało się, czy równie pięknie urządziła swój dom. Wyciekły zdjęcia, które zdradzają całą prawdę. Trudno uwierzyć, w jakich warunkach mieszka celebrytka.

Małgorzata Socha czekała na wymarzony dom przez ponad trzy lata. Aktorka samodzielnie nadzorowała wszystkie prace budowlane. Chciała, by wszystko wyglądało tak, jak marzyła. Szacuje się, że posiadłość kosztowała ją 2 miliony złotych. Przepiękna willa jest obiektem zazdrości wielu osób. Wygląda oszałamiająco nie tylko z zewnątrz, ale także w środku.

Aktorka żyje w niesamowitych luksusach. Zaprojektowany przez nią wystrój sprawia, że dom przypomina prawdziwy pałac. Nowoczesności dodają mu dizajnerskie smaczki, takie jak niebieska furtka osadzona w murze z czerwonej cegły. We wnętrzach gwiazda postawiła na modny styl skandynawski, dzięki czemu wnętrza są bardzo estetyczne i eleganckie.

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć, jak mieszka Małgorzata Socha.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po "Nie ma mocnych" kobiety za nim szalały. Tuż przed śmiercią ciężko było go poznać, ciężko zachorował
  2. Wydała na operacje plastyczne ok. 200 tysięcy. Ostrzegamy, kiedy zobaczycie jej obecne zdjęcia, odechce wam się jeść
  3. Dopiero policjanci zdradzili jej, kim naprawdę jest jej mąż. Po 40 latach małżeństwa zorientowała się, że żyła w kłamstwie
  4. W domu wybuchł pożar. Niebywałe, co młoda mama zrobiła z córeczką, strażacy dokonali porażającego odkrycia


Źródło: Wirtualna Polska

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News