Tak naprawdę mieszka Małgorzata Rozenek. Lepiej usiądźcie, bo można paść z wrażenia (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek
.
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Małgorzata Rozenek jakiś czas temu zaprosiła internautów do swojej niesamowitej willi i zaprezentowała przepiękne wnętrza, które zrobiły ogromne wrażenie na obserwatorach. Fani nie mogli wyjść z podziwu, jak gustownie i szykownie urządziła swój dach nad głową. Udało nam się zdobyć 10 fotografii, które powalą Was na kolana. Takich luksusów świat jeszcze nie widział. 

Małgorzata Rozenek cieszy się ogromną popularnością dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu. Tam uczyła Polki, jak dbać i utrzymywać porządek w swoim mieszkaniu bez większego wysiłku. Zapraszała je do luksusowej willi, która na potrzeby telewizyjnego show była odpowiednio wyposażona.

Jak się później okazało, nie tylko wynajęta na potrzeby show willa, ale również miejsce, w którym Małgosia na co dzień odpoczywa z rodziną, jest perfekcyjne. Jakiś czas temu na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami zdjęciami ukazującymi wnętrza swojego prywatnego domu. Oczom obserwatorów ukazał się elegancki salon z dużą, wygodną kanapą a zaraz za nią znajdują się stylowe szafki, w których można pomieścić mnóstwo rzeczy. 

W przestrzennych wnętrzach nie brakuje elementów dekoracyjnych i niesamowitej dbałości o każdy detal, a także dodających uroku obrazów, dywanu na drewnianej podłodze, czy też lampek rozświetlających pomieszczenie i dodających przytulnego klimatu. Spędzać czas wolny w takim otoczeniu to czysta przyjemność. Przedstawiamy 10 zdjęć, które sprawią, że zaniemówicie, te luksusy odbierają mowę. 

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć

Następna strona