Małgorzata Rozenek dotkliwie obrażona. Autorka obelg wcześniej krytykowała też Wojewódzkiego i Izabelę Marcinkiewicz

Małgorzata Rozenek
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Małgorzata Rozenek kilka lat temu podbiła telewizję swoim programem "Perfekcyjna Pani domu", w którym uczyła Polki jak dbać o ład i harmonię w domu. Zestawienie dzisiejszego wizerunku Małgosi z tym sprzed kilku lat dla wielu osób mogłoby okazać się potężnym szokiem. Z kobiety sprawiającej wrażenie opanowanej i niezwykle wyważonej przeistoczyła się z celebrytkę, która chętnie eksponuje swoje wdzięki pod postacią pokaźnego biustu czy krągłych pośladów. Znacznie zmieniło się również jej słownictwo, którego słuchać można było m.in w programie "Azja Express", gdzie krzyki i przekleństwa pojawiały się niemal w każdym odcinku z udziałem byłej perfekcyjnej. Od pani pokazującej na wizji jak czyścić toalety przeistoczyła się w medialnego giganta, który ma dwie twarze - tą poukładaną z łatką damy oraz drugą - dziką, mającą w poważaniu zasady, których wcześniej uczyła innych.

Tę przemianę Małgorzaty Rozenek dostrzegli nie tylko jej sympatycy oraz antyfani, ale również inne osoby ze środowiska szerokopojętego show-biznesu. Niestety, nie każdemu podoba się to, w jaki sposób Małgorzata Rozenek kieruje swoim wizerunkiem. Zdaniem wielu osób celebrytka przejawia swoich zachowaniem hipokryzję, co nie powinno mieć miejsca w mediach, gdyż jest to najzwyczajniej w świecie szkodliwe dla odbiorców, w szczególności tych młodych. Okazuje się, że nawet wśród znanych postaci znalazły się osoby, które nie mają oporów przed tym, aby głośno krytykować zachowania innych członków medialnego podwórka.

Jedną z takich osób jest Ilona Łepkowska, która juz niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się otwarcie wyrażać swoich poglądów, nawet, jeśli są one dość kontrowersyjne i uszczypliwe względem innych osób z branży. Scenarzystka znana z tytułów takich jak "M jak Miłość", "Na dobre i na złe" czy "Och Karol 2" głośno i odważnie wypowiadała się już na temat postaci takich jak Kuba Wojewódzki czy Izabela Marcinkiewicz. Autorka scenariuszy serialowych i telewizyjnych najwyraźniej nie baczy na konwenanse oraz ewentualną krytykę. Jeśli coś jej się nie podoba, mówi o tym wprost. Nawet, jeśli są to mocne i niekoniecznie przyjemne słowa - tak właśnie było w przypadku Małgorzaty Rozenek. Padły epitety, które wprawiły w osłupienie wielu obserwatorów polskiego świecznika medialnego.

Kliknij "następna strona", aby dowiedzieć się, jakie zarzuty ma wobec Małgorzaty Rozenek znana scenarzystka.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona