Biust Małgorzaty Rozenek jest niewyobrażalnie wielki. 8 zdjęcie mogą zobaczyć tylko dorośli

Małgorzata Rozenek nie zaprzeczy, że ma wielkie piersi
instagram/m_rozenek
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Małgorzata Rozenek ma biust tak wielki, że nawet całkowicie zakryty, wciąż rzuca się w oczy

Małgorzata Rozenek zasłynęła jako prowadząca "Perfekcyjnej pani domu", popularnego programu TVN-u. Nie każdy kojarzy celebrytkę z ukończoną przez nią uczelnią prawniczą, jednak większość rozmiłowanych w show-biznesie rodaków potrafi ją rozpoznać po imponujących wdziękach. Małgorzata Rozenek chętnie zamieszcza swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, pokazując coraz więcej.

Małgorzata Rozenek na co dzień jest wzorową matką i zabieganą celebrytką. Prezenterka, pisarka i przebijająca rozpoznawalnością nawet Julię Przyłęcką prawniczka urodziła się w 1978 roku w Warszawie. Ukończyła szkołę baletową, jednak nie planowała kariery tancerki. Wybrała bardziej przyszłościowy kierunek: prawo. Los sprawił, że znalazła lepsze źródło utrzymania. Jej medialny debiut w TVN-ie okazał się strzałem w dziesiątkę. Małgorzata Rozenek szybko zdobyła dużą popularność i za pośrednictwem Instagrama stała się guru wielu kobiet. Z pewnością można wziąć z niej przykład również na siłowni. Figura gwiazdy jest godna pozazdroszczenia.

Małgorzata Rozenek znakomicie łączy życiowe role, stając się obiektem zawiści innych przedstawicielek płci pięknej. Regularna praca nad sylwetką i zdrowa dieta opłaciły się prezenterce. Niewątpliwym atutem gwiazdy TVN-u są wyjątkowo duże, jędrne piersi i smukła talia, które Rozenek chętnie pokazuje w sieci. Instagramowe zdjęcia biustu Perfekcyjnej Pani Domu zbierają mnóstwo pozytywnych komentarzy wśród obserwujących profil celebrytki fanów. Nie każda kobieta zdecydowałaby się na tak odważne sesje.

Niewiarygodny rozmiar piersi celebrytki przyciąga wzrok nawet wtedy, gdy kobieta występuje publicznie zapięta pod samą szyję. Kształtny kontur biustu Perfekcyjnej Pani Domu eksponują obcisłe koszulki, po które prowadząca hit TVN-u sięga bardzo często. Wiele fanek zazdrości Małgorzacie figury. Sami sprawdźcie!

Zobacz także:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety
  6.  

Następna strona