Wykształcenie Rozenek jest zaskakujące. Ale nikt nie przebije Maryli Rodowicz, niemal nikt nie wiedział

Małgorzata Rozenek ma zaskakujące wykształcenie
Instagram m_rozenek
Wstecz

1 z 10

Dalej

Małgorzata Rozenek jest wykształconą osobą

Małgorzata Rozenek jest bodaj najpopularniejszą celebrytką w naszym kraju. Kobieta cieszy się ogromną rzeszą fanów, którzy obserwują jej działania w mediach społecznościowych. Gwiazda chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby, jak w ostatnim czasie toczą się jej losy. 42-latka jest matką trzech synów i żoną byłego piłkarza, Radosława Majdana. Mało kto wie, że jest także bardzo wykształconą kobietą.

Małgorzata Rozenek jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Zanim wygrała casting do programu "Perfekcyjna Pani Domu", nosiła się z zamiarem zrobienia doktoratu z tej dziedziny. Niestety, w tym momencie musiałaby zaczynać swoją walkę o tytuł doktora od początku. Mimo wszystko wierzy, że wkrótce uda jej się uzyskać wymarzony tytuł. 

Małgorzata Rozenek wybrała bardzo ciekawy kierunek swoich prac badawczych. Jako studentka zajmowała się treścią i charakterem prawnym majątkowym pomiędzy osobami pozostającymi w związku małżeńskim. Gwiazda należała do grona najlepszych studentów, mogła pochwalić się naprawdę świetnymi wynikami. Obecnie może tytułować się magistrem nauk prawnych. Mało kto spodziewał się, że celebrytka jest miłośniczką tak trudnej dziedziny wiedzy, jaką jest prawo.

To niejedyna polska gwiazda, która zaskakuje wykształceniem. Choć w show-biznesie nie brakuje licencjatów i magistrów, to dyplom Maryli Rodowicz wprawia w największe zdziwienie.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jakie wykształcenie mają Małgorzata Rozenek i inne polskie gwiazdy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policjant codziennie witał się z dziewczynką ze zdjęcia. Kiedy jednego dnia jej zabrakło, odkrył najbardziej bolesną prawdę
  2. Umierający na raka 9-latek powiedział tacie 3 słowa. Każdy rodzic zaleje się łzami
  3. Zrobiła suknię ślubną z papieru toaletowego. Piorunujący efekt, nie da się oderwać oczu
  4. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać

Źródło: Pudelek 

Następna strona