Jako "mała miss" podbiła serca widzów. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda

Mała miss
Pinterest
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jako "mała miss" podbiła serca widzów. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda

"Mała miss" Alana Thompson, zachwyciła przed laty widzów, startując w konkursie piękności dla dzieci. Choć nie pasowała do końca do reszty dzieci biorących udział w kontekście, zwracała uwagę wszystkich zebranych. Szybko stała się gwiazdą telewizji.

Konkursy piękności dla dzieci są całkiem popularne w USA. Wielu rodziców stroi swoje dzieci w niebagatelnie drogie ubrania oraz inwestuje w stylistów, aby odnosiły jak największe sukcesy. Również wiele pociech samemu chce startować w tych konkursach, które do dziś budzą sporo kontrowersji. Raz wystartowała w takim Alana Thompson.

Od razu było widać, że Alana w pewien sposób wyróżnia się na tle innych dzieci. Temat szybko podchwyciła telewizja, która zorganizowała reality show "Here come Honey Boo-Boo". Dziewczynka od małego przyzwyczaiła się do błysku fleszy i co ciekawe, nie znika z nich do dziś. Jednak znacznie się zmieniła od tego czasu.

Przejdź na następną stronę, aby dowiedzieć się więcej

Zobacz także:

  1. Tak smakowały tylko najlepsze lody z dzieciństwa. Do ich zrobienia potrzebujesz tylko dwóch składników
  2. Lidka z "Czterech pancernych i psa" jest siostrą największej polskiej gwiazdy. Przez wiele lat rywalizowały, nawet zmieniła nazwisko
  3. Uważano ją za najpiękniejszą aktorkę "Mody na sukces". Dziś straszy wyglądem, wszystko przez operacje plastyczne
  4. Kupiła ruinę bez wody i prądu za niecałe 300 zł. Niewiarygodne, co z nią zrobiła, przecieramy oczy ze zdumienia

Źródło: Wirtualna Polska

Następna strona